Urban kontra Stokowiec. Nie na boisku - w studiu Radia Wrocław [SŁUCHAJ]

Robert Skrzyński | Utworzono: 2017-04-22 07:00 | Zmodyfikowano: 2017-04-22 16:12
A|A|A

Takiej soboty w Radiu Wrocław jeszcze nie było! Przez cały dzień przygotowujemy się do derbowego meczu piłkarskiej ekstraklasy, w którym KGHM Zagłębie Lubin zmierzy się o godz. 18 ze Śląskiem Wrocław.

Rozpoczęliśmy już po godzinie 8. Michał Hamburger w audycji "Hamburger na śniadanie" rozmawiał o diecie sportowców i kulinarnych przygotowaniach do meczu.

Jego gośćmi byli dietetyk Śląska Aleksandra Zagrodna, manager kuchni hotelu Śląsk Grzegorz Kaczmarek oraz przygotowujący posiłki dla Zagłębia Piotr Kasprowski - główny kucharz sieci restauracji Oberża.

>>>KLIKNIJ I ZOBACZ<<<

O 12 rozpoczęła się audycja TOP 5. Wspólnie z Filipem Marczyńskim wybieraliśmy najlepszą piłkarską drużynę na Dolnym Śląsku. W gronie pięciu kandydatów znajdą się oczywiście zespoły KGHM Zagłębia i Śląska, ale także Miedzi Legnica, Chrobrego Głogów i uwaga! kobiecy zespół AZS PWSZ Wałbrzych.

A po godzinie 16 "Popołudnie z gwiazdą" w Radiu Wrocław. Wiemy jak radzą sobie z piłką nożną i kierowaniem drużyną. Co się jednak dzieje, gdy stają przed innymi zadaniami? Trenerzy Zagłębia Lubin i Śląska Wrocław, Piotr Stokowiec oraz Jan Urban nie będą mieli dziś łatwego popołudnia. Postawimy ich w ogniu różnych pytań i prób - także tych językowych.

Trener Stokowiec kontra trener Urban

Dowiemy się też kogo jeden i drugi zabrałby na bezludną wyspę. Szkoleniowiec Zagłębia nie ma wątpliwości:

Za to trener Urban okazuje się mistrzem dyplomacji:

A od godz. 18 będziemy relacjonować derbowe spotkanie KGHM Zagłębia ze Śląskiem. Mecz będzie komentował Robert Skrzyński.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
NA ANTENIE
PiotrOsowicz
Piotr Osowicz
 17:00 - 18:00
Loża szyderców
Reklama