Nie Było Grane: M E T A L

Michał Kwiatkowski | Utworzono: 2017-05-06 14:45 | Zmodyfikowano: 2017-05-06 14:45

Ostatnie tygodnie przyniosły entuzjastycznie przyjęte występy Soen i Big Business (Wrocław), za nami też odrodzona Metalmania (Katowice). Dziś zrobimy małą przerwę od koncertowego grania, choć będzie to cisza przed burzą. Już w czerwcu zobaczymy i usłyszymy we Wrocławiu najnowsze wcielenie Sepultury, z kolei początkiem lipca do Gdańska zawita Mastodon – ale zdążymy jeszcze przypomnieć sobie MESJASZA jak i IMPERATORA.


Na czkające nas popołudnie proponuję więc niezobowiązujący przegląd albumów, które ukazały się na przestrzeni ostatnich 4 miesięcy. Próżno na razie szukać przełomowej produkcji, ale jak się przekonamy, wtórność i czerpanie z klasyki też może brzmieć całkiem interesująco.


Kto zagra? Nazwy większości zespołów na razie pozostaną w ukryciu, zdradzę tylko, że podróżować będziemy od Nowej Zelandii (mięsisty stoner) po Szwecję (retro granie z Göteborga), a kosmiczne dźwięki przeplatać się będą z mocnym i stylowym uderzeniem – choć akurat w tym jednym przypadku nikt nie wypowie ani słowa...

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.