Zobacz, jak słuchacze Radia Wrocław bawili się na koncercie Depeche Mode! [FILMY]

Łukasz Basta | Utworzono: 2017-06-09 20:50 | Zmodyfikowano: 2017-06-09 20:50
Dodaj do Wykop.pl

Bolące nogi, zdarte gardła i... prawdziwa przygoda. Nasi słuchacze wczoraj przez cały dzień mieli w głowach jeden cel - być na Depeche Modę w Dreźnie i zatańczyć do ich hitów. Udało się to podwójnie, bo nie tylko byli na koncercie, ale też udało im się zobaczyć na żywo z bliska 2/3 składu gdy ten opuszczał hotel.

- Niesamowity show!

- Wszyscy jesteśmy pod ogromnym wrażeniem przede wszystkim kondycji całej trójki z Depeche Mode

- Teraz trochę boli nas gardło, bo wszyscy krzyczeli i śpiewali!

- Było wspaniale!

Tak nasi słuchacze podsumowali koncert Depeche Mode. Zapraszamy was do obejrzenia fotorelacji nie tylko z występu legendarnej grupy, ale i z całej wycieczki koncertowej grupy Radia Wrocław do Drezna.

- Takich chwil się nie zapomina - mówi Ania, jedna z posiadaczek biletu, który zdobyła na naszej antenie:

Nikt z nich nie przypuszczał, że całe widowisko potrwa ponad dwie godziny, a Dave i spółka zrobią take show. - Zmęczeni, ale szczęśliwi - przyznawali chwilę po ostatnich dźwiękach Personal Jesus kończącego koncert:

To już drugi koncert na który zabraliśmy słuchaczy Radia Wrocław. Kilka tygodni temu w Berlinie bawiliśmy się w rytmach muzyki Bruno Marsa.

 

Zanim weszliśmy na płytę główną musieliśmy odstać swoje w kolejce:

Nasi słuchacze mieli to szczęście, że zobaczyli Depeche Mode zanim jeszcze pojawili się na scenie. Przed hotelem mieliśmy ich na wyciągnięcie ręki:

Do Drezna dojechaliśmy przed 15:00:

Pierwsze kilometry trasy minęły nam bardzo szybko:

Tuż przed wyjazdem nasi słuchacze odwiedzili studio Radia Wrocław:

Depeche Mode zobaczy m.in. Andrzej Salejda, farmaceuta z Chrząstawy Wielkiej. Jak usłyszał usłyszał telefon z Radia Wrocław z dobrą nowiną...Dzień Dziecka był szczęśliwy dla Anny z Wrocławia. Martę Malinowską przekonała taka wiadomość: Muzyka Depeche Mode towarzyszyła mi od dzieciństwa gdyż mój starszy brat od zawsze był ich fanem. Przyznaję, że jako kilkulatka zupełnie nie rozumiałam ich fenomenu. Z wiekiem jednak dorosłam i zrozumiałam. Po pierwszym koncercie, z wrażenia nie mogłam spać przez kilka dni :) Coś czuję, że tym razem będzie podobnie.

Posłuchajcie jaką supermoc ma Anna: 

Środa okazała się szczęśliwa dla Agnieszki. Michał Kazulo pytał naszą Słuchaczkę, czy umie się rozpychać łokciami, by dostać się pod samą scenę na koncercie Depeche Mode. Agnieszka udowodniła też, że umie śpiewać i jest prawdziwą fanką zespołu. Bilet się należał.

Posłuchajcie:

Do busa wsiądzie też mąż Anny z Legnicy. "Powód dla którego chciałabym aby na koncert pojechał mój maż Robert, jest banalny. Fanem zespołu był od zawsze, a za małolata "robił" się na Martina z burza blond loków, teraz kiedy loki się wytarły przypomina raczej Dave'a...no cieszyłby się chłopak??" - Po takiej wiadomości Marta Malinowska nie miała wątpliwości, że to Robert musi być 7 czerwca w Dreźnie.

Posłuchaj:

Pierwszym zwycięzcą naszej zabawy została Ewa Pierzchawka z Namysłowa. - Jestem ich wierną fanką i to chyba najważniejsze, ale poza tym jestem fajna i towarzyska. Pracuję w służbie zdrowia więc mogę się w razie konieczności przydać - napisała Ewa.

Słuchacze musieli łapać piosenki Depeche Mode w Radiu Wrocław. Gdy je usłyszeli, wysyłali SMS-a z odpowiedzią na pytanie "dlaczego to właśnie Ciebie mamy zabrać na koncert".

A takie cuda zastaliśmy w newsroomie! Tajemniczy darczyńca obiecał, że wkrótce się ujawni

Zadbamy o komfortowy przejazd dla naszych Słuchaczy na trasie Wrocław - Drezno oraz Drezno - Wrocław. Koncert rozpocznie się o godz. 19:45 w Rinne Dresden - Ostragehege.

REGULAMIN KONKURSU - ZOBACZ DEPECHE MODE Z RADIEM WROCŁAW

Depeche Mode to jeden z najbardziej wpływowych, uwielbianych i najlepiej sprzedających się zespołów świata, mający na koncie ponad 100 milionów sprzedanych płyt i występny przed około 30 milionami fanów. Działając niezmiennie od 1981 roku – Martin Gore, Dave Gahan i Andy Fletcher – wciąż zdobywają uznanie fanów i krytyków, a niezliczona ilość artystów przyznaje się do inspiracji ich dokonaniami. Poprzednie 13 albumów studyjnych DM dotarło to TOP 10 list sprzedaży w ponad 20 krajach, w tym Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Ostatni – Delta Machine – zadebiutował na szczycie oficjalnych list sprzedaży płyt z 12 krajach, także w Polsce, gdzie był najlepiej sprzedającą się zagraniczną płytą roku 2013.

Jesienią ub.r. nakładem Sony Music Entertainment ukazała się antologia Video Singles Collection: 3 płyty DVD z ponad czterema godzinami przełomowych teledysków zespołu, po raz pierwszy zebranych razem na jednym wydawnictwie.

W Radiu Wrocław w marcu prezentowaliśmy nową, 14. studyjną płytę zespołu Spirit. Nowy materiał grupy ukazał się nakładem należącej do Sony Music wytwórni Columbia, a promuje go singiel Where’s The Revolution, udostępniony we fragmencie jeszcze w ub. roku na konferencji prasowej zespołu w Mediolanie.

ZOBACZ KONIECZNIE: Niezapomniana noc na Marsie. Na Bruno Marsie

Spirit to efekt początku współpracy Depeche Mode z producentem Jamesem Fordem z Simian Mobile Disco (odpowiedzialnym za płyty m.in. Foals, Florence & The Machine, Arctic Monkeys) i pierwsza nowa muzyka zespołu od czasu wydanej w 2013 roku i świetnie przyjętej płyty Delta Machine, która zadebiutowała na 1. miejscu oficjalnych zestawień sprzedaży płyt w 12 krajach, także w Polsce. Album zbiera znakomite noty od tych, którzy mieli okazję się z nim zapoznać – Magazyn Q uznał go za „jeden z najmocniej naładowanych energią albumów Depeche Mode od lat”.

W ramach promocji płyty Spirit zespół wyruszył w światową trasę koncertową. Pierwszą, europejską część trasy, zobaczy ponad 1,5 miliona widzów na 34 koncertach w 21 krajach.

Reklama
Zdjęcia
Zobacz, jak słuchacze Radia Wrocław bawili się na koncercie Depeche Mode! [FILMY] - 4
Zobacz, jak słuchacze Radia Wrocław bawili się na koncercie Depeche Mode! [FILMY] - 5