Bartek Miarka Band, Anna Przybył i BoW. DAB+ Muzyka w RWK [SŁUCHAJ OD 16:00]

Michał Kazulo | Utworzono: 2017-05-29 14:49 | Zmodyfikowano: 2017-05-29 14:49
A|A|A

Zaczynamy od nowej płyty Bartek Miarka Band. Chwilę po 16:00 zajrzy do nas Bartek Miarka - świetny wrocławski gitarzysta, od lat szukający inspiracji w bluesie i rocku. Tak właśnie jest na jego nowym albumie "Where's The Moose", z którego na pewno zagramy kilka kompozycji, ale szykujcie się też na mini koncert na żywo.

Następnie, tak jak i przy okazji naszego ostatniego spotkania, słowo stawiać będziemy nieco ponad muzykę. Po 17:00 odwiedzi nas Anna Przybył - piosenkarka, autorka tekstów i muzyki. Podkreśla, że oczekuje od sztuki wzruszeń i sama pragnie ich dostarczać. Posłuchajcie jak brzmi jej debiutancki album „Pragnienia”.

Po 18:00 zapraszamy na spotkanie z zespołem BoW. Maria Spólna i Tomasz Matusiak opowiedzą o swojej muzyce, wydanym właśnie nowym singlu i graniu koncertów w Los Angeles. I nas też zagrają!

A ma koniec dobry powód, żeby wybrać się do nieodległej Świdnicy, gdzie 10 czerwca posłuchać będziecie mogli pierwszych dźwięków Posłuchane_3.0. Festiwal muzyki elektronicznej w parku Kasprowicza to mnóstwo nowej elektroniki o której opowiedzą Agata Polak, Verlake i Tryptaminèe.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama