Cztery godziny ze sztuką dziś w Radiu Wrocław Kultura

Maciek Przestalski, jk | Utworzono: 2017-05-31 15:40 | Zmodyfikowano: 2017-05-31 15:50
A|A|A

„Locus Mobilis jest moją podróżą w czasie i kosmosie. Podróżą oznaczaną przez powstałe, skonstruowane, namalowane, wymyślone w jej trakcie obiekty sztuki". O swojej nowej wystawie, którą od kilkunastu dni można oglądać w Starym Ratuszu, oddziale Muzeum Miejskiego, chwilę po 16:00 opowie autor - Robert Lenard Bachmann.

Po 17:00 wracamy do 5. Biennale Sztuki Zewnętrznej OUT OF STH. Jak podjęli temat "Zajęcie" opowiadali w zeszłym tygodniu członkowie rady nadzorczej Wykwitexu oraz Warstwy. Czas na rozmowę z kuratorką wydarzenia Joanną Stembalską i członkami MiserArt.

W najbliższy piątek w Muzeum Współczesnym Wrocław rozpoczyna się ciekawa wystawa fotografii "Aparat to moja broń". O niezwykłym życiorysie, zdjęciach i filmach Gordona Parksa po 18:00 porozmawiam z Joanną Kinowską i Pawłem Bąkowskim.

A na koniec postać, która miała duży wpływ na życie artystyczne Wrocławia. O Stanisławie Dawskim - artyście, pedagogu, współzałożycielu wrocławskiej ASP - bohaterze nowej wystawy w Galerii Miejskiej, chwilę po 19:00 mówił będzie Mirosław Jasiński, kurator wystawy.

Radio Wrocław Kultura DAB+ Sztuka, środa 16-20, Maciek Przestalski (powtórka audycji w czwartek od 8:00)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama