Kultura DAB+ Muzyka, poniedziałek 16-20, Marta Malinowska i Maciek Przestalski

Maciek Przestalski, Marta Malinowska | Utworzono: 2017-06-27 14:08 | Zmodyfikowano: 2017-06-27 14:12
A|A|A

Tegoroczna odsłona Eklektik Session Architexture odbędzie się na początku października. Zanim jednak poznamy pełny program tegorocznej odsłony, czeka nas weekend zapowiadający - Before Eklektik Session 2017 - o którym chwilę po 16:00 opowiedzą Julia Bartosz i Radek Bond Bednarz.


Chwilę po 17:00 rozpoczęliśmy rozdawanie naszych nagród - EMOCJI. W kategorii muzyka rozrywkowa nominowani byli Kaman/Konikiewicz, Ania Kłys, Bartłomiej Kot i EABS. I to właśnie ci ostatni zdobyli Emocje w kategorii muzyka rozrywkowa.

Posłuchaj całej rozmowy:


Odwiedziła nas Karolina Artymowicz - młoda wokalistka, która niedawno stała się rozpoznawalna za sprawą jednego z telewizyjnych talent show. Śpiewa jednak od dawna, a teraz stawia na karierę solową. A na ukulele daje mały koncert.

Posłuchaj całej rozmowy:


 

A za nieco ponad tydzień rusza Slot Art Festival - pięciodniowa impreza gromadząca w Lubiążu koło Wrocławia kilka tysięcy młodych, twórczych osób. W tym roku na dużej scenie usłyszymy m.in. Mikromusic, Grubsona, xxanaxx, Pablopavo i Ludziki, oraz mnóstwo innych, ciekawych zespołów na scenach spontanicznych, o czym mówi Gosia Jankowska.Bądź na bieżąco i zajrzyj na https://www.facebook.com/rwkultura/.
Słuchaj Radia Wrocław Kultura w cyfrowej jakości DAB+, na stronie
http://www.radiowroclawkultura.pl/ albo tu:

Słuchaj Radia Wrocław Kultura (link do streamu jest dostępny TUTAJ)

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
NA ANTENIE
FilipMarczyński
Filip Marczyński
 12:00 - 16:00
TOP 5
Wybieramy dolnośląskie najciekawsze, najfajniejsze, najdłuższe, najkrótsze, najwyższe, największe...
Reklama