Indeaplace, kultura mobilna i elewator sztuki w RWK [SŁUCHAJ OD 16:00]

Andrzej Andrzejewski, Maciek Przestalski, MK | Utworzono: 2017-07-05 13:17 | Zmodyfikowano: 2017-07-06 13:17
A|A|A

W Ideaplace trwa trzynasta odsłona projektu "Art In The Office". Tym razem to "Horyzont zdarzeń", do którego inspiracją była przestrzeń graniczna wokół czarnej dziury. O czym chwilę po 16:00 opowie autor Sebastian Łubiński

W najbliższy weekend możecie wybrać się na warsztat fotograficzny i spacer zorganizowany wokół tematu "Breslau na ścianach Wrocławia”. O śladach ciekawej historii Wrocławia mówić będą Ruben Gallé i Maciej Wlazło - twórca interesującego miejsca w sieci: "Beard of Breslau".

Około 17:30, zgodnie z zeszłotygodniową zapowiedzią, raz jeszcze wracamy do AIR Wro. Tym razem z uczestniczkami pierwszej edycji programu "Kultura Mobilna" - Agnieszką Gotowały i Beatą Rojek - porozmawiam o ich planach, a poprzez to budowanie i wzmacnianie międzynarodowych relacji kulturalnych.

Po 18:15 "Elewator sztuki" który ma być dowodem istnienia specyficznego krajobrazu kulturowego Karkonoszy. Temat prac artystów związanych z Kotliną Jeleniogórską, które od najbliższego piątku zobaczyć będzie można w Galerii Miejskiej przybliży nam Mirosław Jasiński.

A po 19:00 zapraszam na godzinę muzyki związanej z wystawą "Czarna wiosna. Wokół wrocławskiej niezależnej sceny muzycznej lat 80."

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama