KULTURALNY KONKURS: do wygrania radio z systemem DAB+

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2017-08-05 13:08 | Zmodyfikowano: 2017-08-04 13:53
A|A|A

Ale Emocje związane z nagrodami to nie wszystko. Jak zawsze, mocną stronę magazynu, jak i całego programu Radia Wrocław Kultura stanowią wywiady. Tym razem polecamy rozmowy z Krzysztofem 'Kamanem' Kłosowiczem, legendą wrocławskiej sceny muzycznej, oraz Michaelem League'em, liderem gwiazdorskiej supergrupy Snarky Puppy, bardzo zresztą zachwyconym Wrocławiem. Zwracamy uwagę na trzy letnie hity kulturalne: wystawę 'Skarbiec' w Muzeum Narodowym, biografię Kornela Makuszyńskiego (autorstwa Mariusza Urbanka) oraz 17. edycję festiwalu filmowego T Mobile Nowe Horyzonty. Dziennikarską pocztówkę z Sarajewa przysłała Urszula Andruszko, prowadząca audycję Dźwięki Świata.

A na deser mamy dla Was konkurs! Do wygrania jest radio z systemem DAB+, w jakim nadaje Radio Wrocław Kultura. Jeśli chcecie mieć jedno z trzech takich urządzeń, FM z DAB+ w jednym, sięgnijcie po najnowszy numer Emocji i odpowiedzcie na pytanie zamieszczone na stronie 8. Odpowiedź należy przesłać do 15 sierpnia na adres [email protected] lub SMS-em. Wszystkie szczegóły w Emocjach, gdzie również publikujemy letnią ramówkę Radia Wrocław Kultura.

Życzymy udanej lektury i poprawnych odpowiedzi!

Bezpłatne Emocje znajdziecie w kulturalnych miejscach Wrocławia, zawsze także w siedzibie naszego radia. Jeśli chcecie gościć nasz magazyn w swoich punktach usługowych i instytucjach, z radością dostarczymy egzemplarze. Napiszcie: [email protected] lub [email protected] .

Wersja elektroniczna do pobrania TUTAJ.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama