World Games: Gdzie i kiedy startują Polacy? [24 lipca]

| Utworzono: 2017-07-24 09:50 | Zmodyfikowano: 2017-07-24 09:25

W Hali Stulecia kolejny dzień występów akrobatów. Będziemy kibicować Julii Kraj i Wojciechowi Dackiewiczowi. Początek zmagań o 15.30. Biało-czerwoni będą rywalizować m.in. z Rosją, Białorusią i USA.

Drugi dzień walki The World Games w łukach. Tym razem rywalizacja od poranka w Parku Szczytnickim. Na 9.30 zaplanowano pierwszy start w parach Natalii Leśniak i Joanny Rząsy. Pojawi się też Adam Ścibski.

Rozdane zostaną medale w bule. Szanse na podium mają Polacy, którzy wystąpią w ćwierćfinałach. O 10.00 będziemy kibicować Małgorzacie Kowalczyk i Cezaremu Nowakowskiemu. Oby mogli zaprezentować się też w popołudniowej sesji. To będzie oznaczać awans do kolejnej rundy.

Warto odwiedzać Sky Tower gdzie toczy się rywalizacja w bowlingu. Dziś zaprezentuje się Patryk Preus. Będzie walczyć w parze z Włochem Alessandro Sillettim.

Poniedziałek będzie przedostatnim dniem turnieju korfballowego. Polacy po wczorajszej przegranej będą rywalizować o miejsca od 5 do 8. Dziś o 15.15 w hali WKK zmierzą się z Australią.

W Narodowym Forum Muzyki rozpoczną się dziś zmagania w Trójboju siłowym. Zaprezentują się panie i panowie. W kategorii lekkiej Olimpia Felińska i Dariusz Wszoła. Finały odpowiednio od 11.00 i 14.00.

Od rana będą też rywalizować fani wrotek. Podczas wrocławskich igrzysk oglądamy światową czołówkę zawodników reprezentujących sporty wrotkarskie. Zmagania na torze we Wrocławiu od 9.00. Na starcie Aleksandra Goss, Sonia Gach i Aleksandra Glamkowska oraz Gaweł Oficjalski i Jan Świątek.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.