Kultura DAB+ Muzyka w Radiu Wrocław Kultura [SŁUCHAJ do 20:00]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2017-08-07 15:40 | Zmodyfikowano: 2017-08-07 15:40
A|A|A

Zaczniemy od spotkania z zespołem Patrycja Obara & The Tactopers. Na jesień zapowiadają swój debiutancki, od razu dwupłytowy album. A póki co, we wtorek 8 sierpnia o 19:00 w Centrum Technologii Audiowizualnych wybierzcie się na premierę ich teledysku autorstwa Teo Dumskiego.

Chwilę później o swoich planach mówić będą Bogna Jurewicz i Żenia Betliński z zespołu Hello My Sunshine. Oni również nagrali właśnie debiutancką płytę, którą planują wydać jesienią. Tymczasem jest już pierwszy utwór i wyraźnie słychać, że nie jest to już ten sam zespół, który nieco ponad rok temu wystąpił w naszym Studiu Słuchowiskowym.

Nowy, ciekawy Wrocławski zespół Bluszcz od kilku miesięcy zapowiadał się ciekawymi singlami. Dziś jest już cała płyta i całkiem nam się podoba. Przed 18:00 posłuchajcie, co o swojej muzyce mówią bracia Jarek i Romek Zagrodni.

A na koniec muzycy którzy odwiedzają Wrocław przy okazji 17. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty. W Arsenale Flue wystąpią w poniedziałek około 22:00, a chwilę po 18:00 przepytam ich z fascynacji muzyką lat 70 i 80. XX wieku, które wplatają w dźwięki instrumentów klawiszowych, basu, perkusji, padów perkusyjnych, gramofonów oraz samplera.

 

Bądź na bieżąco i zajrzyj na www.facebook.com/rwkultura
Słuchaj Radia Wrocław Kultura w cyfrowej jakości DAB+, na stronie www.radiowroclawkultura.pl albo tu:

Słuchaj Radia Wrocław Kultura (link do streamu jest dostępny TUTAJ)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama