I liga: Pewna wygrana Miedzi

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-08-18 21:47 | Zmodyfikowano: 2017-08-18 21:40

Gospodarze zaczęli mecz w najlepszy możliwy sposób. Już w drugiej minucie Wojciech Łobodziński zbiegając z lewej strony do środka oddał strzał sprzed pola karnego i wyprowadził Miedź na prowadzenie.

Na 2:0 legniczanie podwyższyli w 25 minucie kiedy Jakub Vojtus pewnie wykorzystał rzut karny.

Trzeciego gola dolnośląski zespół zdobył tuż przed przerwą. W 43 minucie z dystansu przymierzył Omar Santana.

Po zmianie stron honor Zagłębia w 74 minucie uratował Mateusz Cichocki, ale już chwilę później było 4:1. Gola płaskim strzałem strzelił Wojciech Łobodziński

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 4:1 (3:0)

Gole: Wojciech Łobodziński 2, 74, Jakub Vojtuš 25 (k), Omar Santana 43 - Mateusz Cichocki 74

Miedź: Paweł Kapsa - Grzegorz Bartczak, Jonathan de Amo, Tomislav Božić, Frank Adu Kwame - 10. Michał Bartkowiak (78' Tomasz Żyliński), 6. Rafał Augustyniak, Łukasz Garguła (81' Tamás Egerszegi), Omar Santana (68' Marquitos), Wojciech Łobodziński - Jakub Vojtuš.

Zagłębie: Dawid Kudła - Robert Sulewski, Arkadiusz Jędrych, Arkadiusz Najemski (46' Konrad Wrzesiński), Žarko Udovičić (65' Alexandre Cristóvão) - Tomasz Nawotka (78' Patryk Mularczyk), 16. Mateusz Cichocki, Rafał Makowski, Tomasz Nowak, Adam Banasiak - Szymon Lewicki.