Zadaj pytanie prezydentowi Wałbrzycha [REAKCJA 24]

Marek Obszarny | Utworzono: 2017-08-24 11:00 | Zmodyfikowano: 2017-08-24 11:00
A|A|A

fot. UM Wałbrzych

Wysyłanie wiadomości zostało wyłaczone, ten formularz jest już bądź jeszcze nieaktywny!
* - pole wymagane
Pola imię i nazwisko/nick oraz adres e-mail do wiadomości redakcji
Na moderację oczekuje: 0 wiadomości
Wasze wiadomości:
Tytuł wiadomości: Witam i pozdrawiam!
Witam serdecznie! Chodzi o fragment ul.Wrocławskiej na odcinku od Wałbrzyskiej wyższej szkoły do sklepu Netto, jest to obecnie jeden z najbardziej zniszczonych fragmentów tej glownej arterii a zupełnie nie remontowany, nawet doraźnie, do czasu gruntownego remontu zwykle frezowanie nawierzchni dużo by pomogło. Pozdrawiam! MICHAŁ
Wysłano 2017-08-21 20:05:15
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Tytuł wiadomości: Droga
Kiedy Pan Prezydent przypomni sobie o dzielnicy Glinik Nowy i zrobi chociażby drogę która jest w masakrycznym stanie od szpitala na Gaju po ulice Mieroszowską?
Wysłano 2017-08-21 20:11:17
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Tytuł wiadomości: Praca w szpitalu
Szanowny Panie Doktorze, czy jednoczesne wykonywanie pracy w szpitalu i sprawowanie funkcji Prezydenta Wałbrzycha jest możliwe? Jak Pan sobie z tym radzi? Czy takie dodatkowe zajęcie nie przeszkadza Prezydentowi w sumiennym wykonywaniu podstawowych obowiązków?
Wysłano 2017-08-21 22:15:14
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Tytuł wiadomości: walbrzyscy urzednicy
Dlaczego pozwala Pan Panie Prezydencie na lekceważenie pracy przez urzędników w wałbrzyskich urzędach , które Panu podlegają ? ( to że w/w urzędnicy lekceważą swoją prace udowodniłem Panu kilka razy )
Wysłano 2017-08-22 03:23:15
z adresu IP: (88.70.xxx.xxx)
Tytuł wiadomości: Mieszkania komunalne
Czy będą jeszcze budowane w Wałbrzychu mieszkania komunalne ?
Wysłano 2017-08-22 09:05:53
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Tytuł wiadomości: Remont ulicy Prostopadłej i Romana Piotrowskiego
Jestem mieszkańcem Wałbrzycha od kilku lat i cieszą mnie zmiany w infrastrukturze drogowej które mają miejsce. Chciałbym się dowiedzieć czy są planowane remonty ulic Prostopadłej i Romana Piotrowskiego. Obie prowadzą do strefy ekonomicznej od strony piaskowej góry i centrum. Ich stan pozostawia wiele do życzenia brak pobocza oświetlenia(nie widać osób idących /wracajacych z pracy) a naprawy prowadzone na ulicy dają odwrotny skutek od zamierzonego (ciągłe łatanie dziur, daje idealne miejsce do sprawdzenia stanu technicznego zawieszenia, bądź jego dobicie)
Wysłano 2017-08-22 10:14:09
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Tytuł wiadomości: ul. Ogrodowa
Szanowny panie Prezydencie. Czy jest planowany jakikolwiek, choćby prowizoryczny remont ul. Ogrodowej ? Pozdrawiam, Mariusz Ś.
Wysłano 2017-08-22 13:11:43
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Tytuł wiadomości: Obwodnica
Obwodnica.Chciałbym się dowiedzieć dlaczego pieniądze zaplanowane na obwodnicę Wałbrzycha nie uwzględniały całości tylko część,która teraz jest problemem aby ją przyjąć do realizacji.Po co było ogłaszać ,że pieniądze na obwodnicę są skoro brakujące 30 mln zł blokują cały projekt.Czy to jest czysta polityka żeby miastu tych pieniędzy nie dać czy po prostu ktoś zawalił na etapie przygotowywania inwestycji i w związku z tym czy jest konkretna osoba winna tej sytuacji? Pozdrawiam
Wysłano 2017-08-22 14:58:59
z adresu IP: (46.171.xxx.xxx)
Tytuł wiadomości: Drzewa, które mogą się zawalić na budynek mieszkalny
Od paru lat interweniuje w sprawie drzew, które znajdują się przy Chopina 1,Nowe miasto (dawny stadion).Drzewa te omal się nie złamały i nie zniszczyły budynku przy tej ul.Mimo wielu pism do Pana nigdy nie udało mi się doprosić o reakcję.Ostatnie katastrofy sprawiają, że czuje się zagrożony we własnym M.Czy musi dojść do tragedii by władze postanowiły zareagować?Jeden z konarów złamał się i nikt z miasta go nie usunął.W-ch ma złą renomę,upadłe miasto industrialne, które cały czas jest w stagnacji.Czy mamy przywoływać złe demony przeszłości wraz z nową tragedią bo miasto ignorowało komunikaty?
Wysłano 2017-08-23 11:41:20
z adresu IP: (84.10.xxx.xxx)
Tytuł wiadomości: kierowca
Czy wie pan ile zarabia kierowca w Śka Walbrzych???czy chcialby pan za tyle pracowac jako kierowca??? 1900 netto na mc.dziekuje
Wysłano 2017-08-24 09:50:23
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Tytuł wiadomości: ważne pytania
Czy jest szansa na to by wyremontować drogę nr 35 od dworca głównego PKP do skrzyżowania z drogą do Rybnicy. Jest demolowana przez wielotonowe Tiry wożące urobek z kamieniołomów. A może zakazać im po prostu wjazdu do miasta tak jek jest to we Wrocławiu? 2. Kiedy będzie można zaprosić gości do Harcówki w Parku Sobieskiego bez poczucia wstydu - to jedno z najpiękniejszych miejsc w naszym mieście. Może miasto przejęłoby harcówkę od PTTK? Potem sprzedaż? Maciej
Wysłano 2017-08-24 10:18:08
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Janusz
2017-08-30 19:18:46
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -3
Czy nagranie wywiadu z Prezydentem Wałbrzycha będzie udostępnione na portalu?
NA ANTENIE
WojciechJanicki
Wojciech Janicki
 09:00 - 12:00
Kulturalne przedpołudnie
Zapraszamy