Ostatnie transferowe przymiarki przed końcem okienka

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-08-28 20:20 | Zmodyfikowano: 2017-08-29 23:11

AKTUALIZACJA (29.08 22:00)

Najprawdopodobniej oba transfery dojdą do skutku. Jarosław Jach ma kosztować Lazio ponad 2 miliony Euro. Kamil Vacek przejdzie jutro testy medyczne w Śląsku i jeśli wypadną one pozytywnie to podpisze on  kontrakt.


 

Najgorętszym tematem jest przyszłość Jarosława Jacha. Obrońcę Zagłębia Lubin chcieliby u siebie włodarze Lazio Rzym, a także jeden z przedstawicieli angielskiej Premiership. Kwota transferu ma wynieść 2-3 miliony euro, ale na razie rozbieżności między oczekiwaniami dolnośląskiego klubu, a potencjalnych kupców są zbyt duże. Ewentualna sprzedaż Jarosława Jacha pociągnie za sobą kolejny transfer, bo Zagłębie zamierza od razu uzupełnić lukę w składzie.

Jak wygląda sytuacja w Śląsku? Wrocławianie ciągle próbują pozyskać Kamila Vacka. Tutaj też na przeszkodzie mogą stanąć jednak finanse. Czeski pomocnik jest dla WKS zwyczajnie za drogi. Vacek w przeszłości grał już w polskiej Ekstraklasie. W sezonie 2015/2016 wraz z Piastem Gliwice wywalczył wicemistrzostwo notując 5 goli w 33 spotkaniach. Ostatni sezon spędził w izraelskim Maccabi Hajfa.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.