Radio Wrocław Kultura DAB+ Sztuka, środa 16-20, Maciek Przestalski

Maciek Przestalski | Utworzono: 2017-09-01 16:51 | Zmodyfikowano: 2017-09-01 17:38
A|A|A

W przyszłym tygodniu rozpoczyna się TIFF Festival czyli wrocławskie święto ciekawej, współczesnej fotografii. Wprowadzeniem w temat, było już zeszłotygodniowe spotkanie z Krzysztofem Solarewiczem, którego wystawę możecie oglądać galerii Miejsce Przy Miejscu. Tym razem, o sekcji "Przywiezione", w której zobaczymy zdjęcia które przybyły do naszego miasta wraz z ludźmi na nowo je zasiedlającymi, chwilę opowiada Agnieszka Pajączkowska.

Posłuchaj całej rozmowy:

 

"Jak pies z kotem" to wystawa prezentująca efekty całorocznej twórczej pracy uczestników zajęć ceramicznych i szklarskich w Centrum Kultury Agora. O warsztatach, ich uczestnikach i ekspozycji oraz o planach wystawienniczych w nowym sezonie, mówią Małgorzata Grączewska i Aneta Młyńska-Wójcik.

Posłuchaj całej rozmowy:

 

 

Mieszcząca się w Rynku galeria PHOTO ZONA, to niewielka przestrzeń, łączona z biurem OKiSu. Mimo to, odbyło się tam już kilkanaście wystaw, które podsumowane zostały katalogiem. O dotychczasowych ekspozycjach, ich autorach, oraz ciekawej najnowszej historii fotografii we Wrocławiu rozmawiam z Andrzejem Więckowskim.

Posłuchaj całej rozmowy:

 

A na koniec, kolejne spotkanie z AIR WRO. Tym razem jednak, to nie artyści odwiedzający Wrocław gościli w studiu, a koordynatorzy projektu Dominika Kawalerowicz i Krzysztof Bielaszka. Zapraszają na wrześniową konferencje "Miasto i Kultura" czyli wydarzenie które ma być dla środowiska twórców, organizatorów i badaczy kultury okazją do uważnego przyjrzenia się procesom, jakim podlega pole kultury miejskiej.

Posłuchaj całej rozmowy:

 


Bądź na bieżąco i zajrzyj na www.facebook.com/rwkultura.
Słuchaj Radia Wrocław Kultura w cyfrowej jakości DAB+, na stronie
www.radiowroclawkultura.pl albo tu:

Słuchaj Radia Wrocław Kultura (link do streamu jest dostępny TUTAJ)

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama