Rozpoczął się kolejny etap remontu autostrady A4 [RELACJA, FILM]

Michał Hamburger, Adam Barański, GN | Utworzono: 2017-09-08 15:00 | Zmodyfikowano: 2017-09-08 15:00
A|A|A

17:45 

Korek w stronę Opola nieco zmalał, jednak wciąż ma kilka kilometrów. Jak omijać A4? Adam Barański obserwuje sytuację i pyta kierowców - jak najlepiej pojechać: 

16:45 

W Bielanach Wrocławskich jest nasz wóz satelitarny. Tam także kierowcy robią sobie przerwę i zastanawiają się czy jechać autostradą A4, czy szukać tras alternatywnych. Jak teraz wygląda sytuacja? Adam Barański jest na miejscu: 

Zobaczcie też film z drona, na którym doskonale widać utrudnienia: 

16:15

Autostrada A4 na odcinku Wrocław - Opole to dziś najbardziej zakorkowane miejsce w regionie. Na miejscu sytuację sprawdza Adam Barański:

15.45

Korek do węzła Wrocław Wschód na trasie do Katowic ma teraz około 12 kilometrów. Kierowcy radzą jak go ominąć:

15:15 

Korek na autostradzie A4 ma kilka kilometrów przed remontowanym odcinkiem w obu kierunkach. Niektórzy kierowcy nie wiedzieli o remoncie. Jak mówią nie było informacji o remoncie, o korkach. O utrudnieniach dowiedzieli się od naszego reportera:

Od poniedziałku drogowców można było spotkać na trasie z Wrocławia do Opola. W piątek zamknięta bowiem została jednak autostrada na odcinku od węzła Brzezimierz do węzła Wrocław - Wschód w kierunku Wrocławia.

Ruch więc w obie strony, do Wrocławia i Opola, będzie się odbywać do końca października na jezdni południowej. Kierowcy będą mieć do dyspozycji po jednym pasie w każdą ze stron.

Poniżej objazdy, które zaleca GDDKiA (kliknij w obrazek)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama