Impel Wrocław sparował z Dresdner SC

Bartosz Tomczak, mat. prasowe | Utworzono: 2017-09-25 08:55 | Zmodyfikowano: 2017-09-25 08:55
A|A|A

fot. impewroclaw.pl

Trener Marek Solarewicz w pierwszej odsłonie do gry desygnował Magdę Wawrzyniak po przekątnej z Valerie Nichol. Parę przyjmujących (Ilona Gierak i Tamara Gałucha) uzupełniała młoda libero Karolina Pancewicz, która pojawiła się w miejsce kontuzjowanej Marii Stenzel. Na środku siatki zagrała Iga Chojnacka oraz Anna Łozowska. W kolejnych setach swoją szansę na grę otrzymały pozostałe zawodniczki – Weronika Wołodko, Aleksandra Trojan i Julia Szczurowska.

W sparingu zagrała Karolina Pancewicz, gdyż Marysia Stenzel zmaga się z nadciągnięciem pachwiny. Mamy jednak nadzieję, że nasza libero będzie gotowa do gry w nadchodzącym tygodniu, bo jest bardzo ważną zawodniczką w naszym zespole – tak nieobecność Marii Stenzel na boisku tłumaczy pierwszy szkoleniowiec drużyny – Marek Solarewicz.

Mecz zakończył się porażką Impelu 1:3. Przeciwniczki zawiesiły poprzeczkę dość wysoko, momentami pokazując szybką i solidną siatkówkę. Dla wrocławianek był to pierwszy sparing z przeciwnikiem z tej półki.

W tym tygodniu siatkarki Impelu będą miały okazję na rewanż. Tym razem jednak to wrocławianki wystąpią w roli gościa na turnieju w Dreźnie. Najpierw – w środę – rozegrają mecz z ŁKS Commercecon Łódź, następnie w piątek z gospodyniami turnieju.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama