O jubileuszowej edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki dziś w Radiu Wrocław

Leszek Mordarski | Utworzono: 2017-09-27 17:40 | Zmodyfikowano: 2017-09-27 17:14
A|A|A

fot. archiwum.radiowroclaw.pl

Zakończyła się wrocławska część, 20. edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Od dziś do końca października naukowcy będą dzielić się swoją wiedzą z mieszkańcami regionu. Zaplanowano kilkadziesiąt imprez popularnonaukowych m.in. w Legnicy, Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Lubinie, Bolesławcu i Ząbkowicach. Festiwal, niezmiennie, cieszy się ogromnym zainteresowaniem mówi jego szef, profesor Tadeusz Dobosz.

- Przez te dwadzieścia festiwalu odwiedziło nas 1,5 miliona gości. To jest niesłychana rzesza, ja sobie nie potrafię tego wyobrazić. To jest jak msza papieska.

Dolnośląski Festiwal Nauki, największy festiwal naukowy w Polsce, to ogromna impreza popularnonaukowa dla dzieci, młodzieży, studentów, rodzin z dziećmi oraz seniorów. Jego dolnośląska część potrwa do końca października. Tutaj znajdziecie pełną informacje na temat wszystkich towarzyszących mu wydarzeń.

Więcej o Dolnośląskim Festiwalu Nauki w wieczornym programie "Nauka" w Radiu Wrocław. Początek o 22:05.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama