Wyjazdowe wiadomości drogowe: Byliśmy na Placu Grunwaldzkim we Wrocławiu [FILMY]

Gregor Niegowski | Utworzono: 2017-10-02 12:31 | Zmodyfikowano: 2017-10-02 12:31
A|A|A

fot. Gregor Niegowski

Po wakacyjnej przerwie w dolnośląskich miastach znów pojawią się studenci, z kolei my wracamy z wyjazdowymi informacjami drogowymi.

Regularnie będą one w piątkowe popołudnia od 15:00 do 18:00. Jednak będziemy też "pokazywać się" kierowcom w inne dni. Wszystko po to, by pomóc Wam ominąć korki lub utrudnienia remontowe. Dlatego dziś pierwsze po wakacjach wydanie wyjazdowych traffików. Nasz wóz satelitarny o 7:00 stanął w okolicach Mostu Grunwaldzkiego, skąd mieliśmy podgląd na Plac Społeczny i Most Grunwaldzki oraz okolice Urzędu Wojewódzkiego. 

7.15

Przytkana już mocniej Traugutta do Placu Społecznego, tłoczno robi się też na Pułaskiego. Na placu Grunwaldzkim jeszcze nie ma wielkich problemów, a przypomnijmy to droga, która prowadzi na wrocławskie uczelnie np. Politechnikę, czy Uniwersytet Przyrodniczy czy Wrocławski. Studenci jeszcze śpią. Coraz więcej samochodów teraz przed Urzędem Wojewódzkim w stronę Wyszyńskiego i w stronę Oławskiej przed światłami.

7.45

Już mocniej zakorkowane okolice Mostu Grunwaldzkiego. Jesteśmy dokładnie na Mazowieckiej - można powiedzieć pomiędzy Urzędem Wojewódzkim a Marszałkowskim. No i widzimy już korek w stronę Placu Grunwaldzkiego. Tłok na Pułaskiego i Traugutta do Placu Powstańców Warszawy, również na Placu Społecznym przed Urzędem Wojewódzkim.

Jeszcze chwilę temu ruch był miejscami płynny. Teraz jest to bardzo powolna jazda. Studenci chyba już w sporej części wrócili do Wrocławia, bo jest tutaj naprawdę gęsto.

Największy korek jednak w stronę centrum, czyli do Oławskiej przed światłami:

8:30

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama