Przegrane mecze piłkarzy ręcznych Zagłebia i Chrobrego

Robert Skrzyński | Utworzono: 2017-10-18 21:30

Piłkarze ręczni Zagłębia przegrali w Gdańsku z Wybrzeżem 30:31.

Początek należał do zespołu z Lubina, który prowadził 3:0. Wybrzeże zdołało odrobić część strat, ale zespół z Lubina dzięki dobrze dysponowanemu Janowi Czuwarze znów wywalczył czterobramkową przewagę. Końcówka pierwszej połowy była jednak popisem gospodarzy, którzy objęli prowadzenie 16:15.

Początek drugiej połowy to dobra gra Wybrzeża, które objęło prowadzenie 20:16. Zagłębie rzuciło się do odrabianie strat i na 7 minut przed końcem po bramce Michała Stankiewicza prowadziło 28:27. W końcówce więcej zimnej krwi zachowali jednak gospodarze. Trzy gole zdobył Łukasz Rogulski, świetnie w bramce grał Artur Chmieliński. Ostatecznie Wybrzeże wygrało to spotkanie 31:30.

Wybrzeże Gdańsk - Zagłębie Lubin 31:30 (16:15)

Wybrzeże: Pieńczewski, Chmieliński - Prymlewicz 9, Kondratiuk 4, Rogulski 3, Wróbel 3, Papaj 3, Sulej 3, Oliveira 2, Bednarek 1, Gądek 1, Komarzewski 1, Gauden, Podobas.

Zagłębie: Skrzyniarz, Małecki - Czuwara 7, Pawlaczyk 6, Mollino 4, Dawydzik 3, Przysiek 2, Kużdeba 2, Stankiewicz 2, Pietruszko 1, Mrozowicz 1, Szymyślik 1, Bondzior.

W innym spotkaniu Chrobry Głogów przegrał z Azotami Puławy 24:28.