Kolejny mecz Metraco Zagłębia w Pucharze EHF

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2017-10-22 07:30

Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin w Debreczynie powalczą o awans do trzeciej rundy Pucharu EHF. Miedziowe na Węgry jadą z dwubramkową zaliczką, po wygranej na własnym parkiecie 25:23.

Pierwszy mecz, rozegrany w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie nie zawiódł oczekiwań kibiców. Fani zobaczyli widowisko na wysokim poziomie, a miedziowe prowadziły od początku do końca – Niestety szkoda, że pod koniec pierwszej części w tak krótkim czasie uciekło nam kilka bramek, kiedy grałyśmy w osłabieniu. Drugą połowę, którą zaczynałyśmy w szóstkę, co dało Węgierkom nadzieję na jeszcze lepszy rezultat. Cały czas walczyły, a nam zabrakło konsekwencji – mówi trener Metraco Zagłebia Bożena Karkut.

Zagłębie na rewanż jedzie po kolejne zwycięstwo. O bronieniu dwubramkowej zaliczki nie ma mowy. Miedziowe powalczą o wygraną – Awans jest sprawą otwartą. Dyspozycja dnia i tak naprawdę kilka piłek mogą zadecydować o tym pojedynku. Trzeba pamiętać, że o awansie decyduje dwumecz, a my pierwszy krok zrobiliśmy, wygrywając u siebie. Teraz też trzeba jechać po zwycięstwo. Na Węgrzech możemy zremisować, minimalnie przegrać, ale my jedziemy po to, aby tam zwyciężyć – dodaje Bożena Karkut.

Początek meczu o 18.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.