Jach i Świerczok ponownie zagrali w reprezentacji Polski

Robert Skrzyński | Utworzono: 2017-11-13 22:40 | Zmodyfikowano: 2017-11-13 22:40

Dwaj piłkarze KGHM Zagłębia Lubin - Jarosław Jach i Jakub Świerczok wystąpili w reprezentacji Polski w towarzyskim meczu w Gdańsku z Meksykiem. Jach rozegrał całe spotkanie, a Świerczok przebywał na boisku do 71 minuty.

Obaj zawodnicy zadebiutowali w kadrze w piątkowym meczu z Urugwajem w Warszawie.

Polacy przegrali z Meksykiem 0:1, a jedyną bramkę strzelił Raul Jimenez w 13 minucie. W naszej kadrze zabrakło m. in. Roberta Lewandowskiego, Kamila Glika, Grzegorza Krychowiaka, Michała Pazdana i Kamila Grosickiego.

Polska - Meksyk 0:1 (0:1)

Raul Jimenez 13

Polska: Szczęsny - Jędrzejczyk (46' Wszołek), Cionek, Jach - Kędziora, Linetty (62' Wolski), Mączyński, Rybus (83' Kurzawa) - Zieliński, Makuszewski (76' Błaszczykowski) - Świerczok (71' Stępiński).

Meksyk: Corona - Salcedo (46' Araujo), Castro (46' Montes), Reyes, Dos Santos (74' Govea) - Layun, Jimenez (46' Peralta), Moreno (63' Vela), Gallardo - Guardado, Aquino (46' Lozano).