Premiery w Lalkach, Współczesnym, Teatrze dla Początkujących, czytania w Kombinacie, Czystka (WIDEO)

Grzegorz Chojnowski, Magda Piekarska | Utworzono: 2017-12-01 07:20 | Zmodyfikowano: 2017-12-01 07:20
A|A|A

Anna Kramarczyk i Krzysztof Grębski, twórcy najnowszej premiery Wrocławskiego Teatru Lalek. 'Zostań moim przyjacielem' to spektakl dla dzieci 3+, głównymi bohaterami są pingwinka i żółw. Tekst Tomasza Mana.

Marcin Liber, reżyser 'Pidżamowców' Mariusza Sieniewicza. To z kolei nowa propozycja Wrocławskiego Teatru Współczesnego. Czy życie może nie boleć? Jak i na ile skutecznie jesteśmy się w stanie znieczulić na rzeczywistość?

Na Scenie Restauracja Teatru Muzycznego Capitol wkrótce zadebiutuje 'Czystka' - znów zaangażowane społecznie przedstawienie wg sztuki Przemysława Wojcieszka. Tym razem reżyseruje jednak Paweł Palcat, aktor Teatru Modrzejewskiej w Legnicy, główna postać pokazywanej na Restauracji 'Strefy'. U nas o 'Czystce' Sylwester Dąbrowski - aktor w tym spektaklu.

Nie próżnuje Teatr dla Początkujących. 'Poczekalnię 6-2-0' Marty Guśniowskiej przygotowuje Piotr Łukaszczyk. Tekst o czekaniu na swoją chwilę w życiu w wykonaniu Początkujących do zobaczenia w Centrum Technologii Audiowizualnych od soboty.

Katarzyna Baraniecka, czyli Teatr Kombinat. W piątek czytanie dramatu Magdaleny Drab 'Słabi. Ilustrowany Banał Teatralny', a w niedzielę w Centrum Inicjatyw Artystycznych po raz ostatni w tym roku prezentacja spektaklu 'Ojcze nasz'.

Do usłyszenia w DAB+, aplikacjach mobilnych i na www.radiowroclawkultura.pl


 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama