Zapaśniczy szlagier we Wrocławiu: AZ Supra Brokers - Budowlani Łódź

Michał Hamburger | Utworzono: 2018-01-10 08:50 | Zmodyfikowano: 2018-01-10 08:50
A|A|A

Gospodarze w tym sezonie nie doznali jeszcze porażki i zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie „B” PWPW KLZ. AZ Supra Brokers Wrocław to drużyna, która w drugiej odsłonie zapaśniczej ligi ma potencjał, by walczyć o finał tegorocznych rozgrywek.

Rywalem AZ Supra Brokers Wrocław w ostatnim meczu rundy zasadniczej jest rewelacja tegorocznych rozgrywek- KS Budowlani Łódź. Łodzianie to beniaminek ligowych zmagań. Profesjonalizm i kreatywność składu menadżersko- trenerskiego pozwoliły zbudować łodzianom mocną drużynę, która nie jest bez szans w dalszej fazie rywalizacji.

Spotkanie we Wrocławiu będzie dla tych ekip walką o prestiż i wyrównanie rachunków. W pierwszym meczu tych drużyn zwyciężył AZ Supra Brokers Wrocław (22:12). W rewanżu wynik jest sprawą otwartą.

Spotkanie we Wrocławskim Centrum Kongresowym zapowiada się jako widowisko walki o każdy punkt techniczny. Obie drużyny mają wyrównane składy i wiele będzie zależeć od taktycznych posunięć składów trenerskich. Na pewno zobaczymy zapaśnicze gwiazdy. W składzie AZ Supra Brokers – Jessica Blaszka, Tatyana Kit i Aline Focken. Łodzianie w swoim składzie zapowiadają m. inn. Natalię Kubaty i Gevorga Sahakyana.

Początek spotkania we Wrocławski Centrum Kongresowym o 18.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama