Radio Wrocław na Święcie Śniegu w Szklarskiej Porębie [FOTO]

Piotr Pietraszek, GN | Utworzono: 2018-01-21 13:00 | Zmodyfikowano: 2018-01-21 13:00
Radio Wrocław na Święcie Śniegu w Szklarskiej Porębie [FOTO] - fot. Anna Skupień
fot. Anna Skupień

Można było przetestować wyczynowe narty zjazdowe, nie zabrakło również animacji i konkursów narciarskich. Miłośnicy białego szaleństwa mieli szanse sprawdzić się m.in. w widowiskowej próbie prędkości. Profesjonalny sprzęt zmierzył dokładną szybkość przejazdu na wyznaczonym dystansie. Na najlepszych i najszybszych czekały nagrody w postaci sprzętu narciarskiego. 


Dodatkowego smaczku imprezie, dosłownie i w przenośni, dodało stoisko Masterchefa. Pojawił się na nim zwycięzca 6. edycji kulinarnego programu telewizyjnego Mateusz Zielonka. Mistrz kuchni wraz z pomocnikami od samego rana w olbrzymim kotle przygotowywał gorącą strawę. Talent kulinarny Mateusza goście imprezy mogli ocenić, racząc przygotowaną przez niego japońską zupą ramen.


Nie zabrakło też muzyki. Przez cały dzień w Szklarskiej Porębie przygrywali DJ-e, a miejscem ich pracy był specjalnie przystosowany ratrak. FIS World Snow Day pod Szrenicą zakończył występ gwiazd imprezy. Narciarzy i turystów zagrzewali ze sceny BRK, Jarecki oraz GRUBSON.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.