Kultura DAB+ Muzyka: Repercussion Percussion Group, NOXVOX i Älskar w naszym studiu

Maciej Przestalski | Utworzono: 2018-01-14 17:50 | Zmodyfikowano: 2018-01-14 17:35

Zaczniemy od zbliżającego się benefitu na Stowarzyszenie Nomada, które od ośmiu lat działa na rzecz integracji społeczeństwa wielokulturowego. 27 stycznia w klubie Proza wystąpią SIKSA, Czarny Latawiec i DJ Fileas Fogg, a o wszystkim chwilę po 16:00 opowiedzą Maciek Mandelt i Hubert Kostkiewicz.

Przed 17:00 Jacek Muzioł zachęcał będzie do wybrania się na czwartkowy koncert Repercussion Percussion Group w NFM. Tym razem będzie nietypowo. Zabraknie klasycznych instrumentów perkusyjnych. Wszystkie dźwięki wydobywane będą z przedmiotów, z którymi mamy do czynienia na co dzień, a paleta ich barw i brzmień ma zaskoczyć niejednego melomana.

Około 17:20 w studiu zagości cały skład zespołu NOXVOX. Z Andrzejem Kryszpinem, Stanisławem Marinczenko i Vojto Monteurem porozmawiamy o muzyce wymagającej skupienia, wydanej niedawno płycie, nowym teledysku i książkach H.P. Lovecrafta.

Na koniec zapraszamy na spotkanie z Olą, wokalistką zespołu Älskar. Ich muzykę z pogranicza alternatywy i indie folku, poznaliśmy przy okazji naszego pierwszego spotkania, kilka miesięcy temu. Teraz wrocławianie wydali debiutancką płytę i mają apetyt na więcej. Szczegóły po 18:15.

 

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.