8. Noworoczny Koncert Charytatywny we Wrocławiu

Agnieszka Żulewska | Utworzono: 2018-01-16 17:51 | Zmodyfikowano: 2018-01-16 17:51
A|A|A

Tego wieczoru odbędą się liczne aukcje charytatywne. Do wylicytowania m.in. weekend dla dwojga w hotelu Sofitel w Paryżu, obraz Milenki - podopiecznej Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, koszulka reprezentacji piłkarskiej RP z autografem Roberta Lewandowskiego, obraz z filmu Twój Vincent, koszulka FC Barcelony z podpisami Neymara, Suáreza i Messiego, Toyota Land Cruiser z pełnym bakiem na weekend i inne.

Czeka Państwa wiele muzycznych i kabaretowych niespodzianek, a także gorących emocji przy loterii fantowej (co czwarty los wygrywa!). Wzruszenia i zabawa gwarantowane.

Cały dochód zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, m.in. na domową rehabilitację, zakup materiałów medycznych i pomoc socjalną.

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci organizuje i finansuje działanie najstarszego domowego hospicjum dla dzieci na Dolnym Śląsku. Domowego, bo nieuleczalnie chore dzieci przebywają w swoich domach i tam właśnie jeżdżą lekarze, pielęgniarki, psycholodzy, rehabilitanci, pracownicy socjalni i wolontariusze. Podopiecznymi Fundacji są nieuleczalnie i przewlekle chore dzieci (do 26. roku życia).

Pozostają one pod opieką domowego hospicjum od kilku dni do kilkunastu lat. Nie można ich wyleczyć, ale można dbać o to, by ich życie było jak najlepsze, m.in. podając leki zmniejszające ból, rehabilitując, lecząc z infekcji czy zapewniając sprzęt medyczny. I wywołując uśmiech na ich twarzach, który też leczy.

Pomagaj i baw się dobrze!
8. Noworoczny Koncert Charytatywny
28 stycznia 2018 r., godzina 17.00
sala główna Narodowe Forum Muzyki

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama