Benefit na Nomadę, Repercussion, NOXVOX i Älskar w RWK

Maciek Przestalski, Marta Malinowska | Utworzono: 2018-01-16 21:33 | Zmodyfikowano: 2018-01-16 21:33
A|A|A


Zaczęliśmy od zbliżającego się benefitu na Stowarzyszenie Nomada, które od ośmiu lat działa na rzecz integracji społeczeństwa wielokulturowego. 27 stycznia w klubie Proza wystąpią SIKSA, Czarny Latawiec i DJ Fileas Fogg, a o wszystkim opowiedział Maciek Mandelt.

Posłuchaj całej rozmowy:Jacek Muzioł zachęcał do wybrania się na czwartkowy koncert Repercussion w NFM. Tym razem będzie nietypowo. Zabraknie klasycznych instrumentów perkusyjnych. Wszystkie dźwięki wydobywane będą z przedmiotów, z którymi mamy do czynienia na co dzień, a paleta ich barw i brzmień ma zaskoczyć niejednego melomana.

Posłuchaj całej rozmowy:Gościliśmy także cały skład zespołu NOXVOX. Z Andrzejem Kryszpinem, Stanisławem Marinczenko i Vojto Monteurem rozmawialiśmy o muzyce wymagającej skupienia, wydanej niedawno płycie i nowym teledysku.

Posłuchaj całej rozmowy:Na koniec zapraszamy na spotkanie z Olą Gierok, wokalistką zespołu Älskar. Ich muzykę z pogranicza alternatywy i indie folku, poznaliśmy przy okazji naszego pierwszego spotkania, kilka miesięcy temu. Teraz wrocławianie wydali debiutancką płytę i mają apetyt na więcej.

Posłuchaj całej rozmowy:

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama