Szczypiornistki Zagłębia w ćwierćfinale krajowego pucharu

| Utworzono: 2018-01-17 20:37

Nie ma co ukrywać, że miedziowe celują w trofeum. W dzisiejszym spotkaniu pokazały różnicę klas jaka dzieli superligę od jej zaplecza. Niespodziewany był tylko początek meczu, kiedy do MKS objął prowadzenie 2:1. W dziesiątej minucie był remis 4:4 i od tego momentu zaczął się popis Zagłębia. Po kolejnych 5 pięciu minutach było 9:6, a pierwszą połowę lubinianki zakończyły wynikiem 20:10.

Po przerwie gra się wyrównała, ale... tylko na moment. Znów początek mniej więcej na remis, a później dominacja faworytek. Szczypiornistki Zagłębia zaprezentowały sporo radosnego szczypiorniaka i kibice w Gnieźnie mogli zobaczyć jaka różnica dzieli obie drużyny. Po 3/4 spotkania było 30:16 i wszyscy oczekiwali ostatniego gwizdka. W końcówce nic się nie zmieniło.

Zagłębie bardzo pewnym krokiem weszło do najlepszej ósemki rozgrywek o Puchar Polski. Z każdym kolejnym meczem poprzeczka będzie jednak wisieć coraz wyżej.