Kolejna wygrana KPR Kobierzyce. Kościerzyna zdobyta

| Utworzono: 2018-01-21 18:33 | Zmodyfikowano: 2018-01-21 18:33

W pierwszym pojedynku obu drużyn w tym sezonie lepszy okazał się KPR, wygrywając u siebie 37:25. Podopieczne Edyty Majdzińskiej były faworytkami także dziś i od początku spotkania było widać, że do zadania, którym było dopisanie kolejnych punktów w tabeli, podeszły bardzo zmotywowane.

Już po pięciu minutach objęły prowadzenie 4:2. Po kolejnych pięciu minutach dorobek KPRu poprawił się o trzy trafienia, a drużyna gospodyń nie zdobyła nawet jednego gola. Systematycznie zespół z Dolnego Śląska powiększał prowadzenie i tak po 30 minutach na tablicy świetlnej widniał wynik 22:11 dla KPRu.

Drugą połowę lepiej otworzyły zawodniczki Kościerzyny, ale po dziesięciu minutach od zakończenia przerwy Kobierzyce prowadziły już 26:14. Dwanaście bramek przewagi utrzymywało się mniej więcej do pięćdziesiątej minuty. W ostatnich akcjach UKS zdołał jedynie zmniejszyć rozmiary porażki.