Nowe wystawy w Galerii Miejskiej, Ratuszu i na Szewskiej oraz urodziny TIFF Center [POSŁUCHAJ I ZOBACZ]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2018-01-28 11:21 | Zmodyfikowano: 2018-01-27 22:00

Galeria Miejska nie zwalnia tempa. Niedawno o swojej wystawie mówiła Karolina Jaklewicz, niebawem w studiu zagoszczą Urszula Wilk i Eugeniusz Minciel, a tymczasem Mirosław Jasiński zaprasza na dwie wystawy indywidualne. Na parterze galerii prezentowana jest ekspozycja "12 kroków AA wg Marka Chlandy", a w podziemiach zobaczymy "Sztukę osobistą" Witolda Liszkowskiego.Posłuchaj całej rozmowy:Karolina Dzimira-Zarzycka
z Fundacji na Rzecz Studiów Europejskich przybliża nam niezwykle ciekawą historię Anny Henryki Pustowójtówny. O żołnierce Powstania Styczniowego walczącej z bronią w ręku – w męskim przebraniu i pod pseudonimem Michał Smok – rozpisywała się ówczesna prasa w całej Europie. Powodem naszego spotkania jest wystawa "Legendarna Pustowójtówna" prezentowanej w galerii ulicznej Szewska Pasja do 28 lutego.

Posłuchaj całej rozmowy:Muzeum Sztuki Mieszczańskiej - Starym Ratuszu trwa wystawa "Miękkie Medium" podsumowująca 50 lat pracy twórczej w dziedzinie sztuki włókna profesor Ewy Marii Poradowskiej-Werszler. Rozmawiamy  o sztuce włókna, wymagającym czasu, wyciszającym procesie i Wrocławiu.

Posłuchaj całej rozmowy:Paulina Galanciak
i Maciej Bujko zapraszają na lutowe warsztatypierwszą rocznicę oficjalnego otwarcia TIFF Center, zapowiadają TIFF Festival i rozważają nad rolą fotografii.

Posłuchaj całej rozmowy:

 


 

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.