Co, gdzie, kiedy? KALENDARZ BIEGOWY (29.01-4.02)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2018-01-16 16:05 | Zmodyfikowano: 2018-01-28 16:05
A|A|A

Na przełajowe bieganie we Wrocławiu zapraszają w sobotę 3 lutego organizatorzy ogólnopolskiego cyklu City Trail. Rywalizacji na 5-kilometrowej trasie towarzyszyć będą biegi dla dzieci i młodzieży. Zapisy na stronie www.citytrail.pl. Start biegu o godz. 11.00 z boiska w Lesie Osobowickim.

Dzień później swoją zimową kondycję będzie można sprawdzić na dystansie 10 km. 4 lutego o godz. 11.00 sprzed hotelu GEM przy ul Mianowskiego we Wrocławiu wystartuje 3. Bieg Karnawałowy. Uczestnicy rywalizować będą na płaskiej trasie po uliczkach Zacisza oraz wałami Odry i kanałów odrzańskich. Sportowym zmaganiom towarzyszyć będzie konkurs na najlepsze karnawałowe przebranie biegaczy. Poza nagrodami w poszczególnych klasyfikacjach uhonorowane zostaną także najlepsze duety. Zapisy elektroniczne do 1 lutego; w przypadku wolnych miejsc możliwe także w dniu zawodów.

Na karnawałowe bieganie we Wrocławiu zaprasza organizator zawodów Jacek Urbanowicz:

Przed nami czwarta część biegowego festiwalu na ziemi oławskiej. W niedzielę 4 lutego po raz kolejny na starcie staną uczestnicy cyklu ZiMNaR, czyli Jelczańsko-Oławskiego Zimowego Maratonu na Raty. Czwarta impreza czyli Bieg Pamięci Zygmunta Pawlika odbędzie się w Oławie. Uczestnicy będą mieć do pokonania 7 kilometrów na tamtejszej ścieżce biegowej „Zaodrzańska Agrafka” przy ul. Bażantowej. Start o godz. 11.00. Zapisy elektroniczne przez formularz na stronach organizatora, zgłoszenia będą przyjmowane także w dniu imprezy.


SPONSOR MAGAZYNU BIEGOWEGO W RADIU WROCŁAW:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama