MAMAVILLE Targi dla Mamy i Dziecka Wrocław vol.6

materiały prasowe | Utworzono: 2018-02-06 10:33 | Zmodyfikowano: 2018-02-06 10:33
MAMAVILLE Targi dla Mamy i Dziecka Wrocław vol.6 -

Stadion Wrocław
al. Śląska 1, Wrocław
WSTĘP WOLNY, godziny 10:00 - 17:00

Po raz szósty już we Wrocławiu jednego dnia, w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych polskich projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa. 

Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką macierzyństwa.

Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów. 

Zapraszamy rodzinnie na warsztaty i atrakcje dla rodziców i dzieci. Poznacie najnowsze kolekcje, pomysły i produkty od oryginalnych i ciekawych wystawców.

18 lutego z Mamaville, to świetny pomysł na niedzielne wyjście rodzinne na nasze wydarzenie, a w nim:

  • strefa zakupów u wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka
  • strefa edukacyjno – rozrywkowo – warsztatowa dla dzieci i dorosłych. Wszystkie warsztaty i atrakcje są bezpłatne!

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.