Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Radio Wrocław | Utworzono: 2018-02-15 13:30

W tegoroczne obchody „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem" włączył się również Sąd Okręgowy we Wrocławiu.

W dniach od 19 lutego 2018 r. do 23 lutego 2018 r. osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad i informacji udzielanych przez asystentów sędziów Sądu Okręgowego we
Wrocławiu.

DYŻURY BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY OD PONIEDZIAŁKU 19 LUTEGO 2018 R. DO PIĄTKU 23 LUTEGO 2018 R. W GODZINACH OD 12.00 DO 15.00, W BUDYNKU SĄDU OKRĘGOWEGO WE WROCŁAWIU PRZY UL. SĄDOWEJ 1, W POKOJU NR 057 „PRZYSTAŃ MEDIACJI” - PRZYZIEMIE BUDYNKU SĄDU OKRĘGOWEGO WE WROCŁAWIU (WEJŚCIE OD STRONY KORYTARZA NA PARTERZE BUDYNKU PRZEZ SZKLANE DRZWI).

Sąd informuje również o możliwości uzyskania dalszego wsparcia przez podmioty, które świadczą w 2018 r. pomoc materialną i niematerialną sfinansowaną z Funduszu Sprawiedliwości – Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Lista organizacji dostępna jest pod adresem: http://funduszsprawiedliwosci.gov.pl

Ministerstwo Sprawiedliwości zwróciło się z analogiczną prośbą o przeprowadzenie „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” do sądów apelacyjnych, Prokuratury Krajowej, władz samorządów adwokatów i radców prawnych, jak również organizacji pozarządowych.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.