Gang narkotykowy aresztowany

Dominik Panek | Utworzono: 2007-11-21 22:36 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. Janusz Wójtowicz ("Polska - Gazeta Wrocławska")

- Podejrzanych zatrzymano w jednym czasie - mówi Artur Staniszewski z dolnośląskiej policji. Gang działał od września ubiegłego roku do czerwca tego roku. Łącznie zarzuty postawiono już ponad 30 osobom.

Na trop gangu prokuratorzy z W 11 - wydziału do zwalczania przestępczości zorganizowanej wpadli dzięki zenznaniom świadka koronnego. Ujawnił on szczegóły działalności przestępców z mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego. W tym tygodniu policjanci z wydziałów kryminalnego i dochodzeniowego wspierani przez antyterrorystów weszli do kilku mieszkań i domów.

Zatrzymali 10 kompletnie zaskoczonych mężczyzn. Według ustaleń śledztwa mieli oni rozprowadzić 75 kg amfetaminy, 20 kg marihuany i 200 tys. tabletek ekstazy. Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli majątek podejrzanych wartości 100 tys. zł. Do tej pory zarzuty w tej sprawie postawiono kilkudziesięciu osobom.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama