Co, gdzie, kiedy? KALENDARZ BIEGOWY (27.02-4.03)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2018-02-28 19:00 | Zmodyfikowano: 2018-02-28 19:00
A|A|A

Dobiega końca tradycyjny cykl City Trail. Ostatnie zawody, rozgrywane pod szyldem Grand Prix Wrocławia, odbędą się w sobotę 3 marca. Głównej rywalizacji na 5 kilometrów tradycyjnie towarzyszyć będą biegi dla dzieci i młodzieży. Zapisy internetowe do wtorku (27.02) na stronie organizatora lub osobiście w dniu zawodów. Start biegu w sobotę o godz. 11.00 z boiska w Lasku Osobowickim.

3 marca we Wrocławiu będzie można pobiec, by pomóc. Tego dnia wystartuje 3. Bieg dla Hospicjów. Impreza jest w pełni charytatywna, co oznacza że 100% dochodu z niej zostanie przeznaczone na pomoc osobom nieuleczalnie chorym z dwóch wrocławskich placówek. 4-kilometrowa trasa biegu prowadzi głównie przez nadodrzańskie wały w okolicy Stadionu Olimpijskiego. Zgłoszenia internetowe do 28 lutego na stronie internetowej: www.maratonczykpomiarczasu.pl lub do wyczerpania limitu miejsc. Początek rywalizacji o godz. 14.00 przy Stadionie Olimpijskim.

3 marca rozegrany zostanie 11. i ostatni już etap cyklu Grand Prix Zagłębia Miedziowego. Rywalizację zakończy test Coopera w Lubinie, czyli bieg w którym liczy się dystans pokonany w czasie 12 minut. Zapisy internetowe do piątku poprzedzającego bieg (2.03) lub osobiście w dniu zawodów. Test Coopera rozpocznie się o godz. 11.00 na Stadionie Regionalnego Centrum Sportu w Lubinie.

Niedziela w całym kraju upłynie pod znakiem 6. edycji projektu biegowego Tropem Wilczym. Biegi Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędą się 4 marca w ponad trzystu trzydziestu miastach całej Polski. Na Dolnym Śląsku - biegi Tropem Wilczym zorganizowane zostaną m.in. we Wrocławiu, Wałbrzychu, Legnicy, Oleśnicy, Bielawie i Świdnicy. W ramach projektu odbędzie się tradycyjny bieg na 1963 metry, wspólny dla wszystkich miast. Pozostałe części scenariusza imprezy: dystanse i dodatkowe atrakcje zależą od lokalnego organizatora. Szczegóły i zapisy na stronie internetowej: www.tropemwilczym.pl

 


SPONSOR MAGAZYNU BIEGOWEGO W RADIU WROCŁAW:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama