Muzyczne popołudnie w RWK: Bogusław Klimsa, Matylda Makowska, Wyspa i Ms. Obsession

Maciek Przestalski, Marta Malinowska | Utworzono: 2018-02-26 12:36 | Zmodyfikowano: 2018-02-26 19:02
A|A|A


Zaczęliśmy od rozmowy z muzykiem, kompozytorem, dziennikarzem, reporterem, redaktorem, reżyserem, znawcą wszystkiego, co działo się w muzyce rozrywkowej we Wrocławiu na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. Na dosłownie kilka chwil przed spotkaniem z cyklu "Poniedziałek z Kalamburem: Estrada wieńczy dzieło"naszym gościem był Bogusław Klimsa.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Po raz kolejny zajrzeli do nas bardzo młodzi muzycy. Matylda Makowska i Mateusz Gorzkiewicz zagrali nowy utwór i zapraszali na czwartkowy koncert charytatywny w ramach akcji Pomagamy Kubie Witkowskiemu w walce o życie.

Posłuchaj całej rozmowy:Nasi goście połączyli siły i w ciągu kilku minut od pierwszego spotkania zagrali razem utwór:


Wyspa to nowy wrocławski zespół który tworzą mieszkający w naszym mieście obcokrajowcy - pochodzący z Mauritiusa Oliver Ramoojee i Hugo Marcel oraz Włoch Raffaele Marsullo. Rozmawiamy o muzyce z pogranicza popu i rocka akustycznego, a nasi goście grają koncert na żywo.

Posłuchaj całej rozmowy:"To muzyczna opowieść o różnych obliczach iluzji" - tak tajemniczo pisze o sobie wokalistka, autorka tekstów i producentka muzyczna Aleksandra Warchoł znana lepiej jako Ms. Obsession. Posłuchaj rozmowy o muzyce, inspiracjach, oniryzmie i wydanej niedawno "Manekin EP".


Do usłyszenia w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama