CAMPO z Wrocławia najpiękniejszą restauracją świata

Michał Hamburger | Utworzono: 2018-03-02 14:30 | Zmodyfikowano: 2018-03-02 14:30
A|A|A

Słynie z eleganckiego, nowoczesnego wystroju, który opiera się na prostocie. Poszczególne elementy wystroju zostały wykonane przez lokalnych rzemieślników.

- To wyjątkowe wnętrze zdecydowanie wyróżniło się konsekwentnym i sugestywnym stylem wizualnym. Odważne użycie ciemnej palety kolorystycznej skupia uwagę na użytych materiałach i ich teksturach. Niezwykła dbałość o detale jest obecna także w identyfikacji wizualnej i akcesoriach, prowadząc spójny dialog z gośćmi restauracji - brzmiał werdykt jury konkursu Win Awards 2017 w Londynie.

Campo to przede wszystkim dania mięsne i wyjątkowe steki, pochodzące z wyjątkowej hodowli. „Najszczęśliwsze krowy na świecie” - tak nazywa swoją hodowlę jeden z pomysłodawców - Dieter Meier, niegdyś przede wszystkim połowa duetu Yello.

Steki, które przylatują do Wrocławia z Argentyny, przyrządza w Campo szef kuchni Tomasz Nowak, który podkreśla, że duże znaczenie ma specjalny piec Josper, w którym używany jest węgiel także pochodzący z Argentyny.

O sukcesie Campo będziemy mówić w sobotę w Hamburgerze na śniadanie. Gośćmi audycji będą współwłaściciel restauracji Krystian Bruź i projektant Paweł Buck z BUCK.STUDIO. Początek spotkania o 11.00.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Maciek
2018-03-09 23:51:00
z adresu IP: (81.107.xxx.xxx)
Ocena: 0
Byłem, nie powala.
~Mięsożerca
2018-03-03 22:08:16
z adresu IP: (91.240.xxx.xxx)
Ocena: 11
Komentarze pod tym artykułem to jakiś wegetariański rak. BEKA Z WEGAN !!!!! Jedźcie swoją trawę i nie trucie normalnym ludziom co jedzą ... Nie nazywajcie swoich dań z trawy nazwami dań mięsnymi ignoranci !!!
~superkorba
2018-03-03 20:50:31
z adresu IP: (198.252.xxx.xxx)
Ocena: 2
Nie ma sie czym jarac, jak dla mnie to nic specjalnego. Mysle ze konkurencja byla niewymagajaca skoro wygral ten projekt.
~cusz
2018-03-03 18:24:48
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
a co do samej restauracji to słaba w chu... nie ma nawet przestrzeni między miejscami co by można było mieć trochę prywatności, nie ma nawet ścianek, nic,null sztywny bar dla tzw. korpo szczurów, okropne miejsce, nawet bary mleczne są zrobione tak by ludzie mogli jeść z dala od siebie
~cusz
2018-03-03 18:20:28
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 7
ktoś napisał że jak się zjada krowę to się zjada i jej strach, przecież to jest fizycznie niemożliwe bo sam strach to impuls który zanika po śmierci, niestety, mięso jako pokarm jest dla nas zdrowy i niestety ale go potrzebujemy, bo niestety tak jesteśmy zbudowani, owszem, szkoda zwierzątek, ale one i tak by umarły na wolności gdyby znalazł się jakiś drapieżnik, już lepiej hodować je na pokarm niż by ginęła populacja od dzikich głodnych zwierząt
~ech
2018-03-03 17:02:38
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 3
"Campo Modern Grill" - to jest po niemiecku, czy może po ukraińsku? Bo po polsku na pewno to nie jest.
~zieloni mordercy
2018-03-03 16:57:12
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 14
oho, rak koncert w komentarzach od trawochłonów. Idźcie gdzie indziej, ja wam nie truję du.y codziennie za to że mordujecie biedna warzywa przyczyniając się jawnie do globalnego ocieplenia, bo niszcząc rośliny zubażacie produkcję tlenu,a na dodatek po konsumpcji zieleniny wytwarza się w pierdach dużo gazów cieplarnianych.Weganie! mordujecie wszystkich!
~True
2018-03-03 16:45:17
z adresu IP: (79.173.xxx.xxx)
Ocena: 14
Dobra krowa nie jest zła! Zdegustowane wegecioty się buntuja :D Rośliny też mają uczucia! ;(
~AntyOszołom
2018-03-03 16:30:56
z adresu IP: (185.157.xxx.xxx)
Ocena: 20
Ale tutaj oszołomów! Jak nie chcecie jeść mięsa to tego nie róbcie, ale dajcie normalnie żyć innym.
~trzeba mieć nierówno
2018-03-03 16:14:27
z adresu IP: (46.229.xxx.xxx)
Ocena: 3
Węgiel z Argentyny... kogoś chyba pokręciło
~Magda
2018-03-03 12:46:50
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 2
Kim jest projektakt, jaka jest nazwa studia projektowego? Gratuluje sukcesu i konsekwencji zadbania o szczegoly. Wpisuje na liste restauracji do ktorej nalezaloby pojsc.
~Warzywa
2018-03-03 07:50:01
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -28
To że krowa jest szczęśliwa żyjąc, nie znaczy że jest szczęśliwa jak ją zabijają. Krowa wie że idzie na śmierć, a wy ten strach potem zjadacie.
~Mooon
2018-03-02 20:16:49
z adresu IP: (178.252.xxx.xxx)
Ocena: 24
Nie damy się zwariować i nie jemy gałązek , liści bo drzewo też będzie cierpieć. Szanuję tych co wsuwają trawę, ale nie pozwolę żeby ktoś mi zabraniał jeść mięso. Można jeść obok siebie i się sznować.
~Rich
2018-03-02 19:29:42
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: -28
Powinno raczej być: „Najszczęśliwsze zwłoki krów na świecie”
~ratio
2018-03-02 18:00:43
z adresu IP: (212.75.xxx.xxx)
Ocena: -11
o gustach się nie dyskutuje - dla mnie to jakiś koszmar.
~Stop jedzeniu mięsa!
2018-03-02 15:13:15
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: -37
Jestem miłośnikiem zwierząt a także wegeterianinem i jestem zdegustowany. Na szczęście rząd Pis-u idzie w moja mańkę w tych tematach.