7. urodziny Improwizowanych Poniedziałków

Urszula Andruszko | Utworzono: 2018-04-10 16:08
A|A|A

Po urodzinowej opowieści z nieoczekiwanymi gośćmi (których po części wymyśli publika) i oczywiście równie nieoczekiwanymi zwrotami akcji zaprosimy wszystkich chętnych na scenę: na improwizowany DŻEM złożony z ulubionych krótkich gier. Każdy będzie mógł spróbować własnych sił lub zasiąść na widowni i pękać ze śmiechu.

Bilety w cenie 10 złotych można zakupić przed wejściem, z czego 5 złotych przeznaczone będzie na SZCZYTNY CEL. Grają dla wrocławskiego Stowarzyszenia Razem, które powstało w celu niesienia pomocy osobom z zespołem Downa oraz wspierania ich rodziców i opiekunów we wszystkich sferach i na każdym etapie życia.

Z okazji urodzin grupa Improwizowane Poniedziałki chce zrobić prezent potrzebującym! Dlatego poszukuje 7 akcji charytatywnych podczas których ekipa aktorów-improwizatorów wystąpi całkowicie za darmo!

Wszystkie chętne organizacje, fundacje, grupy aktywistów proszone są o kontakt. Każdą akcję IP przeprowadzą w dowolny wieczór w przeciągu następnych dwóch miesięcy, w miejscu wskazanym przez fundację, organizację lub aktywistów. ZGŁOSZENIA ZBIERANE SĄ DO 15 kwietnia 2018 w wiadomościach prywatnych do Improwizowane Poniedziałki na fan page lub na maila kontakt@improwizowane.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama