Wypadek radiowozu. Utrudnienia na A4 w obu kierunkach [WIDEO]

Radio Wrocław | Utworzono: 2018-04-12 09:21 | Zmodyfikowano: 2018-04-12 09:23
A|A|A

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Glina
2018-04-13 21:10:31
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 5
Proszę usunąć ten film.
~DO AUTORA
2018-04-13 19:47:59
z adresu IP: (62.148.xxx.xxx)
Ocena: 4
Usuń ten film - policjant-kierowca tego radiowozu nie żyje.
~PPP
2018-04-13 10:14:23
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 2
Tiry jadące tranzytem od granicy do granicy powinny trafić na tory. Druga sprawa to kierowcy zza wschodniej granicy, to oni powinni być kontrolowani najczęściej. Trzecia sprawa to głupota kierujących - mamy taką „autostradę” jaką mamy, bez pasa awaryjnego i z ograniczeniem do 110 oraz ogromnym ruchem. Ale niemal każdy to „miszcz kierownicy” co to gdzieś maprzepisy, zdrowy rozsądek i innych kierujących.
~glina
2018-04-13 07:55:00
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Panowie spokojnie. Prawda zazwyczaj leży po środku. Na przyczynę wypadków zazwyczaj składa się wiele czynników. Myślę,że brak pasa awaryjnego na autostradzie to bardzo poważne nadużycia. Nasze prawo nie powinno zezwalać na budowę takich wynalazków. Trzeba drogi poprawić,policję wzmocnić, edukować kierowców itd. Andrew,Ty w końcu policjantem jesteś czy nie. Użyłeś typowego słownictwa policyjnego "dlatego jest w tej firmie tak jak jest" To jest typowy zwrot używany w środowisku policyjnym.
~Andrew
2018-04-13 06:45:06
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: -2
~Tomwojko Ty jesteś zatem wyżyną i kwiatem tej ziemi. Jak można było się tak wypowiedzieć?? Kompletnie nie na temat- z rządzących jesteś pewnie
~Mark
2018-04-13 00:33:54
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 3
Wg. statystyk urzędu transportu kierowcy tirów powodują wypadki częściej niż kierowcy aut osobowych. Zajeżdżanie drogi, wymuszanie pierwszeństwa, oglądanie filmów na laptopie w trakcie jazdy, szeryfowanie na drodze to chleb powszedni. Przedwczoraj przejechana rowerzystka, dzisiaj starszy mężczyzna i jeszcze wjechanie w radiowóz na A4. Dodatkowo jazda na śpiocha, na magnesie, na przeładowaniu i na podwójnym gazie. A mają się za lepszych kierowców od pozostałych. Więcej kontroli tirów, wyższe mandaty i obowiązkowe badania psychologicznie co kwartał.
~Tomwojko
2018-04-13 00:20:25
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 1
Do wszystkich negatywnie tutaj komentujących, jesteście jednym wielkim dnem i zarazą na tej ziemi wobec innych, kompletnie niemyślące odpadki. Dotyczy to się wszystkich komentujących negatywnie na różnych komentarzach bez bezpośredniego zapoznania się przyczyną sytuacji. Dam przykład. Jedzie kierowca terenem zabudowanym przepisowo a jednak na drodze zabija człowieka którego potrącił. Potem na forum w wiadomościach większości komentujących oskarża kierowcę i życzą mu by odsiedział to w więzieniu jak najdłużej lub by go spotkała najgorsza kara, takim ślepcom należy się zabrać prawo jazdy dożywotnio lub powinna go spotkać taka sama kara itd. itd. itd. Tak samo zachowalibyście w tym przypadku, i napisalibyście tak samo negatywnie pomimo tego ze nie znaliście żadnej sytuacji na drodze. Tak też było w tym przypadku nagrywającego i tutaj komentujących którzy kompletnie nie znali sytuacji na drodze. A co do tego człowieka który śmiertelnie potrącił człowieka na drodze pomimo ze jechał przepisowo, no cóż chciał sobie odebrać życie i rzucił się wprost pod samochód, kierowca był kompletnie bez szans i nie miał żadnych świadków, po za tymi gnojami co go negatywnie od góry do dólu zdruzgotali w komentarzach, tak samo zachowaliście się i WY!
~Andrew
2018-04-12 23:25:38
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 0
No właśnie i dlatego tak jest w tej firmie panowie. robicie bo taka praca a czy ktoś napisał ze sygnały za ciche??? A może, że miejsce niezabezpieczone? Karetkę, straż słychać 5 ulic dalej a policji na zderzaku nie słychać czy ktoś z tym cos zrobił? Nie taka praca tłumaczycie. Sygnały nie zwalniają z myślenia tym bardziej że ich nie słychać. Zgadza się, jadę ratować życie ale też dbam w szczególności o swoje i innych. Martwy nikomu nie pomożesz nawet temu do którego jedziesz. Nikt mi i Wam dziecka nie nakarmi. Sami godzicie się na robienie pod górkę a później w Was ktoś wjeżdza bo wyłącza się myślenie. Gdyby Ci pierwsi zatrzymali ruch przeżyli by wszyscy i nawet ci co w korku by stali z dwie godziny a nie wstrzymując ruchu doszło do kolejnego zdarzenia - ba czyjejś tragedii i na pewno nie dla tych co by stali w korku . Nie chce mi się z wami gadać - taki klasyk. Nie z pogardy a z szacunku właśnie. Trzeba chcieć zrozumieć. A słynne Co mnie to obchodzi dotyczyło tylko korka na autostradzie. Przy dzisiejszych 16 stopniach nikt by tam nie umarł. Ps. Kiedyś robiłem doświadczenie z odległości 4m- sygnały są cichsze o 68 decybeli.
~Andrew
2018-04-12 21:50:17
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 0
~xxx mój drogi Po wypadku policjanta zamknięto ją całkiem i ktoś zasłabł??? Czy zgłaszano gdzieś chaos?? Nie raz była zamknięta. A dlaczego miał się ktoś śpieszyć i pędzić?? czy na objeździe nie obowiązują przepisy???? Co powiesz dzieciom policjanta, że ryzykował by babcia nie zasłabła?? Takie jest życie jak wracałem z wakacji z dziećmi kazali zjechać w lewo i sam się zgubiłem ale Policji nie obwiniałem ale siebie za brak mapy i nieznanie terenu. Po zamknięciu autostrady droga się czyści za miejscem zamknięcia i następny wypadek może być za następnym wjazdem i służby dojadą. Tak tylko pytam. " Myślenie:"a co nas to obchodzi"w policji nie funkcjonuje." - a właśnie tam powinno ono obowiązywać najbardziej. Dużo zdrowia dla kolegi.
~Andrew
2018-04-12 20:39:12
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 0
I pan z daci czekał by 3-4 godziny i nagrał by sobie film jak dłubie w nosie z nudów.
~Andrew
2018-04-12 20:33:58
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 0
A dlaczego nie zamknęli autostrady robiąc czynności??? Zgłaszam, że zagraża życiu i niech stoją w korku. Co Was to policjanci obchodzi??? Wasze życie i zdrowie oraz uczestników wypadku najważniejsze a to, że stoją samochody--życie niech stoją. Zrobicie czynności, posprzątają służby drogowe drogę to otworzycie. Są jeszcze inne drogi
~albert
2018-04-12 19:49:12
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: -2
wiesz ze to juz jest prokuraturxe
~glina
2018-04-12 19:33:50
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 1
Najszybciej wnioski wyciąga administrator tego portalu. Wcześniejszy artykuł o wypadku z udziałem radiowozu policyjnego przyciągnął ponad 400 komentarzy.No to teraz będą leciały same artykuły o wypadkach. Najlepiej ze zdjęciami zmiażdżonego radiowozu. Taki artykuł okazał się lepszy od konieczności zmian w policji, niskich zarobkach policjantów,czy korupcji i nepotyzmu.Igrzyska. Lud chce krwi.
~kama
2018-04-12 18:13:28
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 3
Jak zwykle kierowca tira, przypadek?
~Tomas
2018-04-12 17:18:42
z adresu IP: (31.178.xxx.xxx)
Ocena: 0
Panie nagrywajacy zszedles ponizej dna moralnego. Nakreciles film z muzyczka jak z wyprawy na rysy - brakowalo jeszcze selfie sticka i usmiechow wspolpasazerow. To nie wycieczka tylko wypadek i masz obowiazek stanac w bezpieczym miejscu i udzielic pomocy a nie tlumaczyc ze karetke widziales. Nie wiesz gdzie i po co jechala! Chlopie obudz sie bo ja sobie zycze i oby tak bylo by kazdy zatrzymal sie otworzyl okno j chociaz zapytal czy nie trzeba pomocy !
~OD AUTORA
2018-04-12 16:56:05
z adresu IP: (37.7.xxx.xxx)
Ocena: 3
Odpowiadając na krytyczne komentarze informuję: 1. Dojeżdżając do miejsca wypadku planowaliśmy się zatrzymać, aby udzielić pomocy. 2. W chwili, gdy już zwolniliśmy, usłyszeliśmy i zobaczyliśmy jadąca w naszym kierunku karetkę (była za naszymi plecami, czego na filmie nie widać). 3. Zrezygnowaliśmy wiec z zatrzymywania się, aby nie blokować drogi (w tym miejscu nie ma pasa awaryjnego) i nie utrudniać pracy ratownikom. 4. Blokowanie drogi, utrudnianie dojazdu i robienie zamieszania w tym miejscu byłoby w tym wypadku zdecydowanie bardziej nierozsądne. Mam nadzieję, że te wyjaśnienia ochłodzą nieco temperaturę komentarzy. Z szacunkiem autor. Mam
~Palant
2018-04-12 15:48:53
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ten co to nagrywał to zwykły pala.t. Powinien dostać zarzut, że widząc wypadek nie udzielił pomocy. Kamera w łapie i nagrywa. Zwykly oszołom
~Ktos
2018-04-12 14:28:01
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 1
Frajer z daci powinien dostać zarzuty za nieudzielenie pomocy
~oko
2018-04-12 13:22:58
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 2
Co za znieczulica. Nikt sie nie zatrzymal zeby udzielić pomocy. to jest karalne a ludzie nawet na siebie dowody dostarczaja. Policjant z powaznymi obrazeniamu sie slania ba nogach, drugi jest nieprzytomny a janusze jada i rejestruja a potem szybko wyslac do mediow . moze pare zlotych ktos zaplaci. Dramat. Ci z wami ludzie?
~prs
2018-04-12 13:18:26
z adresu IP: (82.160.xxx.xxx)
Ocena: 0
Najwięszkym zagrożeniem bezpieczeństwa na A4 są kierowcy Tirów. Wiekszość z nich nie ma pojecia o jezdzie ciężarówką bo nie ma doświadczenia . Inaczej jedzie się zukiem a inaczej scanią , do tego dochodzi chamstwo na drodze w wykonaniu dużych aut i bardzo ograniczony taki prymitywny zasób słownictwa przy uzywaniu CB radia ogólnie ciężko im się wysłowić. Wiec same te przykłady mówią już nam kogo można spodziewać się za kierownicą Tira
~Brawo brawo
2018-04-12 13:11:15
z adresu IP: (91.224.xxx.xxx)
Ocena: -7
Od kiedy mozna zatrzymywac ludzi panowie policjanci na autostradzie przy linii ciaglej i bez pobocza?? Brawo brawo powinni jeszcze dostac mandaty i spowodowanie katastrofy drogowej
~666
2018-04-12 12:33:56
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: -2
W ostatnim czasie jest bardzo dużo wypadków koło katów wrocławskich (od 07.04 przynajmniej 1-den do 3-ch wypadków dziennie) - niech dalej modlą się do "Św. chrystusa" i do "Św. papież_y" - o więcej wypadków na A4 (przez "katy wrocławskie" w szczeg.) - niech dalej modlą się do "Św. Trójcy", aby nie do samobójcy (aby nie do Krzysztofa, aby nie do 666) więcej info na: FB wypadki.dolnyslask
~Frajer z DACII
2018-04-12 11:18:04
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -4
Bo to frajer z dacji nagrywał.
~Kierowca
2018-04-12 10:47:55
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 1
Zamiast stanąć i pomóc to lepiej nagrywać bo atrakcja , kiedyś to ty możesz być w takiej sytuacji to wtedy sobie pomyśl że ktoś obok ciebie jedzie i nagrywa film i nie przybiegnie ci udzielić pomocy ....
~Marek
2018-04-12 10:44:35
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 7
Praca w Policji jest widzę warta poświęceń za 2700!!!!. Może w tym kraju ktoś zmądrzeje???Moze pora pomyśleć jak poprawić tę sytuacje skoro tylu wariatów użytkuje drogi ?
~Polak
2018-04-12 10:41:43
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 2
Autorze filmiku nie wiem co chciałeś pokazać , ale obyś nigdy nie musiał uczestniczyć z przyjaciółmi w takim zdarzeniu , bo nagrają Ciebie jak się słaniasz na nogach z komentarzem i podtekstem niegodnym osoby ludzkiej
~Jeloneczka
2018-04-12 10:31:48
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jest jakiś dzień w roku by na tej autostradzie na tym krótkim odcinku z Wrocławia do Legnicy nie odbyło się bez wypadku, jakiejś kolizji? Zastanawiam się czemu władze, policja nie biorą z tego żadnej konsekwencji bo to raczej autostradą na tym odcinku nazwać nie można, kierowcy co nie którzy to bałwany jeżdżą za szybko przez takich kierowców giną niewinni ludzie. Tam na całej długości powinno być ograniczenie do 70-80 km/h a bałwanów, egoistów co podwójnie przekraczają prędkość powinno się odbierać prawo jazdy i grozić pracą społeczną co by taki psi kuta się nauczył że są też inni ludzie i mieć do nich szacunek.
~Bobek
2018-04-12 10:30:24
z adresu IP: (80.55.xxx.xxx)
Ocena: 5
"PŁATNE AUTOSTRADY" TEGO NIE ROZUMIEM. Płacenie za stanie w korku. a gdzie pobocze ma ta rzekomo autostrada?
~Harry
2018-04-12 10:25:25
z adresu IP: (83.238.xxx.xxx)
Ocena: 8
TIRy na tory !!