RWK: "Zagubieni w kosmosie" i w decyzji

Miłosława Bożek, Krzysztof Majewski | Utworzono: 2018-04-20 19:01 | Zmodyfikowano: 2018-04-21 11:18
A|A|A

Pierwsi "Zagubieni w kosmosie" to serial telewizyjny emitowany w latach 1965–1968, liczył 3 sezony i miał 83 odcinki, z czego pierwszy sezon był czarno-biały. Wtedy rok 1997 i przeludniona Ziemia, która z trudem jest w stanie wyżywić swoich mieszkańców. Profesor John Robinson, jego żona Maureen oraz trójka dzieci – Judy, Penny i Will zostają wyznaczani do lotu na planetę Alpha Centaur. Wraz z nimi leci major Don West i doktor Zachary Smith, który usiłuje pokrzyżować misję. Ich zadaniem jest sprawdzenie możliwości kolonizacji planety przez Ziemian.

Następnie "Zagubieni w kosmosie" powrócili jako film przygodowy w 1998 roku i była to nieudana próba opowiedzenia tej samej historii. Tym razem mamy połowę XXI w. i planetę Alpha Prime. Pilota Dona Westa grał Matt LeBlanc, profesora Zacharego Smitha - Gary Oldman a rodzinę Robinsonów - William Hurta, Mimi Rogers, ich dwie córki - Heather Graham i Lacey Chabert oraz syna - Jack Johnson.


Tym razem, w 2018 roku, pierwszy sezon "Zagubionych w kosmosie" składa się 10 odcinków o długości 50/60 minut. Na poznanie historii rodziny Robinsonów, która zgubiła się w kosmosie i dotarła na nie tę planetę, na którą zmierzała, trzeba przeznaczyć około 10 godzin. Czy warto?

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama