Trio z Kanady kręciło na Dolnym Śląsku [ZOBACZ WIDEO]

Gabriela Stefanowicz/PP | Utworzono: 2018-04-24 08:40 | Zmodyfikowano: 2018-04-24 08:40
A|A|A

Fot. materiały prasowe

Przyjechały z Kanady, by wystąpić w Filharmonii Dolnośląskiej i zaśpiewać największe przeboje muzyki rozrywkowej oraz własne kompozycje. Tak zachwyciły się naszym regionem, że postanowiły tu nagrać trzy teledyski do swojego debiutanckiego albumu. Jak mówi Katya Tchubar z Viva Trio nie mogło być inaczej.

Pierwszy z teledysków powstał na Zamku Czocha drugi, który premierę miał dziś, w ruinach Zamku Henryka w Sosnówce. Viva Trio postanowiły w nim połączyć śpiew operowy z najbardziej znanymi utworami muzyki popularnej. I tak powstał m.in. cover piosenki Leonarda Cohena "Hallelujah".

ZOBACZ:

- Ruiny Zamku Henryka górujące nad zalewem w Sosnówce, gdzie kręcono klip "Hallelujah" to jedno z najpiękniejszych miejsc, w których byłam - powiedziała Anna Bateman.

- To był niezwykły czas, macie tutaj przepiękne zamki jesteśmy pod wielkim wrażeniem - dodaje Katya Tchubar, liderka zespołu.

Trzeci teledysk Viva Trio, który nagrywany był na o świcie na jeleniogórskim rynku, premierę będzie miał w Dniu Matki.

Kanadyjskie śpiewaczki są tak zauroczone Polską, że szykują na przyszły rok tournee po naszym kraju, z uwzględnieniem oczywiście Dolnego Śląska.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama