Wyciąg na Kopę już działa. Zbyszek wrócił do Karpacza [WIDEO, ZDJĘCIA]

Gabriela Stefanowicz | Utworzono: 2018-04-27 12:01 | Zmodyfikowano: 2018-04-27 12:01
A|A|A

(fot. Radio Wrocław)

Po wielu miesiącach oczekiwań w Karpaczu otwarto kolej linową na Kopę.

- Popularny "Zbyszek" zmienił się nie do poznania - przekonuje Rafał Święcki, rzecznik miejskich kolei linowych:

- Jest bardzo bezpieczny - podkreśla mechanik Marcin Gawron.

Pierwsi turyści już dziś mieli okazję sprawdzić, jak dużo się zmieniło.

Kolej jest teraz także przystosowana do przewozu osób niepełnosprawnych. Modernizacja obiektu w Karpaczu kosztowała 35 milionów złotych.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Aaa
2019-08-25 15:43:15
z adresu IP: (83.20.xxx.xxx)
Ocena: 0
Strasznie drogo dalej PRL. brud bałagan wstyd
~Asia LM
2019-04-21 22:40:28
z adresu IP: (109.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
Szłam już na Śnieżkę z Karpacza, nawet z plecakiem zapakowanym na dwa tygodnie. Teraz jednak chciałam pokazać ten piękny szczyt małej 6 letniej córce. Raczej nie da rady pieszo więc chciałam podjechać wyciągiem. To już dwa bilety. Drogo. Bardzo drogo będzie.
~mirekel
2018-11-07 21:10:43
z adresu IP: (62.29.xxx.xxx)
Ocena: 0
porównajcie to coś z wyciągami w Białce szok
~Xbo
2018-10-10 14:34:44
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: -5
A cebulaki pisioki jak zwykle marudzą . Nie stać was z 500+ to siedźcie w swoich norach. Za komuny było lepiej !
~cepr
2018-08-24 22:09:39
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -1
kogoś mocno powaliło!!!! Ja p.....e, ale cena, toż to cena prawie jak na Kasprowy. Zobaczcie ile kosztuje np. wjazd na Jaworzynę Krynicką (28 PLN) gdzie jest gondola. Po wigilii radomskiej :) myślałem że tam są najbardziej chytrzy ludzie w Polsce, ale się pomyliłem. Co za szok, jeździjcie nią sobie sami.
~edek
2018-07-29 12:08:38
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 5
wszedłem pieszo na kope polecam a mam 65 lat nie dajcie sie okradac
~adam
2018-07-29 12:07:14
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 4
nie skorzystam za drogo
~ola
2018-07-29 12:06:57
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 3
drogo że głowa boli
~Ted
2018-07-13 12:59:46
z adresu IP: (77.14.xxx.xxx)
Ocena: 3
Cena kosmos!!!
~tadeo
2018-07-10 21:27:06
z adresu IP: (185.230.xxx.xxx)
Ocena: 1
Nie no jest ciut lepiej ale myślę że powinny tu być albo tylko kabiny albo kanapy z wiatrochronami .Szkoda Polacy jednak jakoś nie potrafią i to w jakim kultowm miejscu naprawdę szkoda. No cóż ale my w końcu oddalamy się od Europy a nie odwrotnie .
~wojtek
2018-04-29 17:49:39
z adresu IP: (119.115.xxx.xxx)
Ocena: 6
Tak się łoi ceprów i frajerów. Brawa dla inwestora! Daję głowę, że kolejka do kolejki i tak będzie tak długa, że szybciej dojdzie się na górę pieszo. A tych co tak ujadają w ogóle w górach nie powinno być. Chcecie taniej kolejki - to jeździjcie swoją Polinką w te i we wte w pełnym rynsztunku narciarskim. W górach snobów nie potrzeba.
~nick
2018-04-29 08:52:30
z adresu IP: (81.161.xxx.xxx)
Ocena: -1
Cena za bilet, to jakiś absurd!
~Mieszkanka Karpacza
2018-04-27 12:02:06
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 7
Miasto na uszach staje, w dupę po palcu stonce turystycznej wchodzi... a ci wiecznie nie zadowoleni...!
~Turysta
2018-04-27 08:46:41
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -11
Powaliło ich?! CZTERDZIEŚCI ZŁ za bilet?! Jakie pazerniaki! Za mniejsze pieniądze wjeżdża się od czeskiej strony na samą Śnieżkę.
~Iza
2018-04-27 08:27:52
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -9
A co z biletami ulgowmi dla osób niepełnosprawnych wcześniej były a teraz po modernizacji, brak???
~Maser
2018-04-26 16:46:47
z adresu IP: (217.149.xxx.xxx)
Ocena: -13
Ale staroć, dziś w Alpach montuje się "kanapy" wyciagi krzesełkowe podgrzewane i z przesłoną od wiatru, śniegu, ale mi modernizacja.
~Tradycja
2018-04-26 15:29:55
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -2
Co z biletami i co ze starym Polskim wyciągiem, jest w muzeum czy w piecu się przetapia?