Siatkarska Liga Narodów Kobiet. Zawodniczki zagrają m.in. w Wałbrzychu

Bartosz Szarafin, el | Utworzono: 2018-05-06 18:12 | Zmodyfikowano: 2018-05-06 18:27
A|A|A

Fot: B. Szarafin

- To duże wyróżnienie - mówi prezes spółki Mariusz Gawlik. - Rzadko się zdarza, że imprezy tej klasy trafiają do niewiele ponad 100-tysięcznego miasta. Cieszę się, że takie wydarzenie będziemy w Wałbrzychu gościli. Reprezentacja Polski, ale także Rosji, Japonii, Dominikany - to jest czołówka światowa, to są duże widowiska. Już dzisiaj gorąco zapraszam - dodaje.

Na najwyższy poziomie rozgrywek zagra również reprezentacja Polski. Nasze siatkarki zmierzą się z Japonkami w hali Aqua Zdroju już 12 czerwca. Wałbrzych jest jednym z dwóch miast w Polsce, w których zostaną rozegrane mecze. - Przesądziła o tym dobra współpraca i siatkarskie tradycje - mówi prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Jacek Kasprzyk.

Nasza żeńska reprezentacja rozegra w fazie preeliminacyjnej 15 spotkań. Szczegółowy terminarz można znaleźć na stronie internetowej PZPS. Wstęp na mecze będzie biletowany. Jednak Polskiemu Związkowi Siatkówki zależy na promowaniu sportu wśród młodzieży, przez co bilety będą dostępne w przystępnych cenach. Szczególnie dla dzieci.

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama