Mieszkańcy bezsilni. Wandal wciąż dziurawi opony w ich autach

Piotr Osowicz, GN | Utworzono: 2018-05-07 07:54 | Zmodyfikowano: 2018-05-07 07:56
A|A|A

fot. Piotr Osowicz

Wracamy do sprawy osoby, bądź grupy osób, które w pobliżu ulicy Komandorskiej przecinają opony w zaparkowanych samochodach. To już prawdziwy horror, bo często zdarza się, że opony już raz przebite, po wymianie są powtórnie dziurawione nożem.

ZOBACZ: Przebija opony i... nadal pozostaje na wolności. Mieszkańcy bezradni 

 

Mieszkańcy już nie mają siły:

Policja już trzy tygodnie temu obiecała wnikliwie zająć się tą sprawą i skierować tam dodatkowe patrole. Mieszkańcy nie chcą już dłużej czekać i myślą o powołaniu obywatelskich patroli i nie kryją swojego rozgoryczenia:

Więcej o przebiegu śledztwa w dzisiejszej Reakcji24 po godzinie 12.00 w Radiu Wrocław.

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Aga
2018-05-16 20:14:09
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 2
A mnie w kwietniu przebite dwie opony na placu Legionów. W sumie niedaleko. Na parkingu auto było prawidłowo zaparkowane. Tyle że mam rejestrację z opolskiego. To już była czysta złośliwość.
~poszkodowany
2018-05-11 08:57:55
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ludzie proszę zgłaszajcie sprawę na policję. Są mieszkańcy co maja po 2 lub 3 razy przebite opony a policja twierdzi że nie ma dużo zgłoszeń.
~rychu
2018-05-10 14:56:52
z adresu IP: (178.37.xxx.xxx)
Ocena: 3
Podejrzewam że gość nie doczekał się pomocy od SM i sam wziął sprawiedliwość w swoje ręce. Zdarza się wielu wariatów ale zwykle zawsze jest jakiś motyw szczególnie gdy się tyle ryzykuje i nie robi się tego z zemsty.Gdyby był świrem to by dziurawił też na innych ulicach
~xdc
2018-05-09 23:17:12
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 0
Auta sa prywatna własnością a to oznacza ze wlasciciel pojazdu ma prawo go chronic wykorzystując prawo a jeżeli ono zawodzi ma prawo sprawę załatwić na wlasna reke
~kris80
2018-05-09 05:41:42
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 1
Mieszkańcy są zastraszeni. Komandorska pusta w nocy to samo dotyczy okolicznych ulic. Policja jak zawsze pierwsza nie tam gdzie trzeba......
~Theodore K.
2018-05-08 20:38:52
z adresu IP: (89.73.xxx.xxx)
Ocena: -2
co za problem zaczaić się na sprawcę i sprzedać mu kosę w tyłek???
~pytanie
2018-05-08 12:24:30
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dlaczego mieszkańcy nie mogą zaparkować swoich samochodów na swoim terenie?
~Oooo
2018-05-08 08:26:53
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 0
A ja nie parkuje przy policji tylko na parkingu i nikt mi niczego nie przebija. Czuwaj
~woslo
2018-05-08 07:28:09
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 1
parkuje samochód koło policji i już trzeci raz w tym miesiącu wulkaniziwalem opony. to jest chore.
~tony90
2018-05-07 20:55:22
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 1
To samo dzisiaj zdarzyo sie na podworku przy ul. Nowej. Kilka aut ma przebite opony.
~fsafasf
2018-05-07 20:55:04
z adresu IP: (77.252.xxx.xxx)
Ocena: 3
Od miesiąca ktoś opony przebija i jeszcze nie wpadli na pomysł zamontowania kamer? Jeśli to jakiś lokalny dowcipniś to łatwo go rozpoznają nawet na średniej jakości nagraniu.
~Uratuj
2018-05-07 20:01:00
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czy są tam prowadzone jakieś roboty drogowe?? Jeździ np sprzęt koparki ciężarówki?
~Mieszkaniec
2018-05-07 19:05:50
z adresu IP: (212.106.xxx.xxx)
Ocena: 4
Szczerze mówiąc, mieszkam na tej ulicy i jak do tej pory nikt mi opon nie przebil, moze wystarczy parkowac prawidlowo? Pamietac o regulaminowym 1.5m odleglosci dla pieszych? Nie wiem, ale sie domyslam
~Andre
2018-05-07 16:41:37
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 0
A gdzie jest straż miejska? Co ten organ robi to grzebie ludziom w piecach czym pala śmiech na sali. A do działań policji to pozostawie bez komentarza. Dlatego nie pozostaje nic innego przyczaić gnoja i obić mu porządnie ryja !!!!
~Hans
2018-05-07 12:36:39
z adresu IP: (83.144.xxx.xxx)
Ocena: 2
Czyli, dalej jakiś jegomość biega z nożem,obok żłobka,a organ wykonawczy złodziei z wiejskiej prosi mieszkańców o pomoc...Widać mundurowi na pierwszym miejscu stawiają pilnowanie głupich przepisów zamiast ochrony obywateli. Bo kto idzie do policji...ludzie, którzy nie używają mózgu. Wykonują jedynie polecenia z góry. Klapki na oczy i słoma w pysk.