Metraco Zagłębie Lubin zagra w Lublinie z MKSem

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2018-05-18 07:00
A|A|A

fot. zaglebie.lubin.pl

W ostatniej kolejce ekstraklasy dojdzie do starcia świeżo upieczonych mistrzyń i wicemistrzyń Polski. Metraco Zagłębia Lubin zmierzy się na wyjeździe z MKSem Lublin.

Zagłębie wraca do walki na ligowych parkietach po półtoratygodniowej przerwie. Ostatni mecz w Lubinie Metraco Zagłębie wygrało bardzo pewnie z GTPR Gdynia 31:15, czym zapewniło sobie drugie miejsce na finiszu rozgrywek.

Wcześniej po mistrzowski tytuł sięgnęły zawodniczki MKSu Lublin. W sobotę ekipa z Lubelszczyzny dołożyła do tego Puchar Polski, a dzień później dołożyła triumf w Challenge Cup.

Piątkowe spotkanie będzie miało dla obu ekip wymiar prestiżowy. To ostatnia odsłona „Świętej Wojny” w sezonie 2017/2018. Ostatnie dwa mecze wygrał zespół z Lublina, dwa wcześniejsze padły łupem zespołu Bożeny Karkut.

Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. Pomimo tego, że dwa pierwsze miejsca są już znane my i Lublin będziemy chciały zakończyć sezon zwycięstwem w tym prestiżowym spotkaniu – mówi Marta Rosińska, rozgrywająca Metraco Zagłębia Lubin.

Po spotkaniu w hali Globus odbędzie się dekoracja mistrzyń i wicemistrzyń Polski za sezon 2017/2018. Początek meczu o 19.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama