Maciej Janowski będzie dziś gościem Radia Wrocław

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2018-05-19 09:00 | Zmodyfikowano: 2018-05-19 09:00

"Magic" jest jednym z ulubieńców kibiców na stadionie Olimpijskim. Rewanżuje się im za sympatię świetnymi występami na torze. Tydzień temu w inauguracyjnych zawodach IMŚ - turnieju o GP Polski w Warszawie - był najlepszym z Polaków, zajmując drugi miejsce w doborowej stawce najlepszych żużlowców świata. Po ubiegłorocznym czwartym miejscu w prestiżowym cyklu, wszystko wskazuje na to, że w tym roku wrocławianin także włączy się o miejsce na podium w klasyfikacji generalnej.

Początek sezonu był dla Janowskiego świetny. Zarówno w Grand Prix, jak i w rozgrywkach ligowych. Do tego doszły udane występy w meczach reprezentacji i wywalczony wspólnie z Maksymem Drabikiem złoty medal MPPK.

Czy ten sezon będzie należeć "Magica"? Na co stać jego zespół w rozgrywkach PGE Ekstraligi? Kto pojedzie we wrocławskim turnieju Speedway of Nations? Te m.in. pytania padną w dzisiejszej rozmowie z żużlowcem Betardu Sparty.

Oprócz żużla porozmawiamy także o futbolu, który jest drugą wielką pasją Maćka. Będzie głównie o zbliżającym się Mundialu w Rosji. Zapytamy przy okazji wrocławskiego żużlowca, na jakiej pozycji chciałby zagrać w reprezentacji Adama Nawałki.

Rozmowa z Maciejem Janowskim w dzisiejszym Popołudniu Kibica w Radiu Wrocław. Początek tuż po godz. 18.00.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.