RWK DAB + Muzyka: gospel, muzyka producencka i audiosfera

| Utworzono: 2018-05-21 19:45 | Zmodyfikowano: 2018-05-21 20:37
A|A|A

 

 Gospel-life, Lidia Kowalska

 

 Jako pierwsza odwiedziła nas Lidia Kowalska, która aktywnie występuje w Gospel Life. Chór, którego kierowniczką jest Anna Maria Mbayo powstał z inicjatywy osób, które poznały się właśnie dzięki śpiewaniu. Lidia opowiedziała o życiu codziennym Gospel Life, ale też zaprosiła na trzecią edycję Wrocławskiej Nocy Gospel.

 

 

 

Krystian San

 

Następnie w studiu pojawił się Krystian San, producent, który w tym miesiącu wydał płytę wraz z JJ - Krystian San x JJ - "Whisper EP". To elektro - popowe brzmienie, które inspirowane jest funkiem. Rozmawialiśmy o współpracy muzyków i wszystkim tym co wiąże się z wydaniem płyty w Polsce.

 

 

dr Robert Losiak

 

Kolejny gość to reprezentant Pracowni Audiosfery, znanej też jako Pracownia Badań Pejzażu Dźwiękowego. Dr Robert Losiak opowiedział o działaniach zespołu oraz zaprosił słuchaczy na najbliższą 29. LEKCJĘ SŁUCHANIA, podczas której Pan Tomasz Sielicki wystąpi z prezentacją pt. Piski, zgrzyty, tętent i dzwonki – tramwaje w pejzażu dźwiękowym wrocławskiej ulicy na przełomie XIX i XX wieku. Będą też zapowiedzi najciekawszych wrocławskich wydarzeń muzycznych.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama