Sztuka w RWK: wystawy w NFM, BWA, MD_Sie i FOTO-GENie [POSŁUCHAJ I ZOBACZ]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2018-05-23 20:37 | Zmodyfikowano: 2018-05-23 20:55
A|A|A


W gmachu Narodowego Forum Muzyki trwa wystawa "Rezonanse sztuki 8 / Kto ma oczy niech słucha". O rzeźbach i ich autorach opowiedziała kuratorka prof. Grażyna Jaskierska-Albrzykowska.

Posłuchaj całej rozmowy:BWA Dizajn "Kopublikacja. Wystawa nie tylko o książce" - ekspozycja o tym jak projektować książki. Nie tylko o autorach, ich pracach i wydarzeniach towarzyszących mówiła kuratorka Beata Bartecka.

Posłuchaj całej rozmowy:Do BWA Studio zapraszały Joanna Kobyłt i Joanna Stembalska, kuratorki wystawy "Lepsze Jutro". Rozmawialiśmy o ciekawej próbie spojrzenia na ogródki działkowe - umierającą i odradzającą się w nowej formie miejską aktywność.

Posłuchaj całej rozmowy:Miksturach Kultury i najbliższych wydarzeniach w funkcjonującej na Nadodrzu, związanej z ASP, Galerią Sztuki Współczesnej MD_S, opowiadali Daria Pyrchała, Monika Sochańska i Janek Głąb.

Posłuchaj całej rozmowy:A na koniec Galeria FOTO-GEN i wystawa "Dziewczyny i kwiaty". W temat aktów, portretów kobiet i kwiatów wprowadzali nas autor Jacek Samotus oraz kurator Andrzej Saj.

Posłuchaj całej rozmowy:


 Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama