Tragedia w Głogowie. Czterolatka walczy o życie

Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2018-05-27 10:02 | Zmodyfikowano: 2018-05-27 10:04
A|A|A

W legnickim szpitalu walczy o życie czteroletnia dziewczynka. Prawdopodobnie własna matka podcięła jej gardło. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że 34-letnia kobieta została zatrzymana przez głogowskich policjantów. Tomasz Kozieł, rzecznik szpitala przyznaje, że o utrzymanie dziecka przy życiu przez wiele godzin walczył kilkunastoosobowy zespół medyczny.

- Wczoraj wieczorem została do naszego szpitala przyjęta dziewczynka z raną ciętą. Jej stan jest ciężki. Była przyjęta nieprzytomna. W tej chwili utrzymywana jest w śpiączce.

Na razie policja nie komentuje sprawy. Z naszych ustaleń wynika, że dziewczynka prawdopodobnie była duszona na krótko przed tym, gdy została okaleczona ostrym narzędziem.

Tomasz Kozieł przyznaje, że od kilkunastu godzin mała dzielnie walczy o życie.

- Dziecko zostało przyjęte z ciętą raną szyi. Rana została oczywiście zaopatrzona. W tej chwili ta dziewczynka przebywa na oddziale intensywnej terapii noworodków i dzieci. Jest nieprzytomna.

Matka dziewczynki została zatrzymana przez policję. Kobieta jest mieszkanką Łodzi. W Głogowie przebywała z wizytą u koleżanki.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama