Nie mogła wyjść z domu, bo waży 220 kg [WIDEO, ZDJĘCIA]

Elżbieta Osowicz | Utworzono: 2018-06-20 13:05 | Zmodyfikowano: 2018-06-20 13:08
A|A|A

(fot. Radosław Bugajski)

Wszystkie wrocławskie służby zostały postawione na nogi, aby przetransportować do szpitala 37-letnią kobietę, która sama nie była w stanie wydostać się z domu.

Niecodzienna akcja ratunkowa odbyła się na wrocławskim Gaju. Pogotowie wezwane do 37-letniej kobiety nie było w stanie wynieść jej z domu, ze względu na jej ogromną otyłość. Na pomoc przyjechali strażacy. Specjaliści przymocowali do wysięgnika straży pożarnej specjalne nosze, na których zwieźli chorą na dół z 3 piętra.

Tam już czekał autobus MPK, który mógł zabrać pacjentkę do szpitala. Całej akcji przyglądali się sąsiedzi, którzy znają kobietę i wiedzą, że od dawna na problemy z wagą.

Kobieta, która ważyła 220 kilogramów została już przewieziona do uniwersyteckiego szpitala przy ulicy Borowskiej. Według relacji sąsiadów, w domu było dwoje dzieci, które trafiły pod opiekę MOPS-u.

POSŁUCHAJ:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Szwagierka
2018-07-09 05:06:01
z adresu IP: (83.5.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kobieta która tak oczerniacie i z której tak się śmiejecie nie zyje więc miejcie chodź trochę ludzkiej empatii i nie piszcie takich głupot bo dla nas rodziny i tak jest to wystarczająco ciężkie.Widze ze jest tu duzo madrych ludzi to moze ktores z was mi poradzi jak mam powiedzieć małym dziecia 8 lat i 4 latka że nigdy nie zobaczą mamy że nigdy się do niej nie przytula nie usłyszą jej głosu i nigdy nie usłyszą że ich kocha.Jesli jesteście tacy mądrzy to proszę o radę bo ja nie mam pojęcia jak to zrobić.pozdrawiam.
~E-A
2018-07-04 13:59:43
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
Przede wszystkim „rodzina chorej” skoro jest taka kochająca powinna załatwić chorej mieszkanie na parterze. To jedno. A drugie , nie widzę nic złego, że były tam media, to samo gdy są podczas pożarów, wypadków śmiertelnych itp. Nie podawały personaliów chorej.
~Rodzina chorej
2018-06-29 20:49:02
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: -12
Ona ma tarczycę jak k nie wiecie to nie p bzdur na jej temat ja jestem jej rodzinną i wiem co jej jest a wy nic nie wiecie o niej więc nie gadajcie o niej nic bo g o niej wiecie
~Rodzina chorej
2018-06-29 12:30:14
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: -15
Zanim coś napiszesz o niej to pomyślcie bo obranza kosztuje i mogę załatwić że stracicie trochę z konta za pierniczenie bredni
~Rodzina chorej
2018-06-26 10:45:28
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: -12
Sąsiedzi to kłamczuchy do pomocy to ich nigdy niema ale do pierniczenia kłamstw to są jak oni mogą spać spokojnie po takim czymś to chamy a nie ludzie Słuchajcie ich to będziecie w zimie w kapciach chodzić
~Mar
2018-06-26 09:19:27
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: -16
Po co robicie takie reportaże. Pozbawiacie człowieka jego godności, a przecież nie wiecie jakie były tego powody. Straszne jacy ludzie są okrotni dla drugiego. Ale oczywiście wszyscy katolicy. Straszne.
~Rodzina chorej
2018-06-25 00:11:53
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: -14
Moja ciocia jest zajebistą matką to choroba a nie jedzenie w dużych ilościach i nie pozwolę jej obrażać nie znacie jej więc zanim coś napiszecie to pomyślnie co piszecie na jej temat bo to co piszecie jest kłamstwem
~Gosc
2018-06-24 15:56:51
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -17
Przykre że pani redaktor patrzy z takim obrzydzeniem a ludzie pisza takie podłe komentarze. A jak ktoś ma anoreksję to jest piękny i w modelingu pracuje. Kobieta jest chora i komentarze w stylu że powinna mniej żreć są niegodne człowieka.
~Rodzinna chorej
2018-06-24 00:56:10
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: -15
Ja jestem z rodziny ona jest chora ona przytyła przez chorobę a nie jedzenie ktoś tu myli pojęcia a w domu miała 1 dziecko nie 2 więc na tej stronie ktoś pomylił fakty a to dziecko ma kochającą rodzinę a tak w ogóle nie tyje się tylko przez jedzenie przez choroby też
~Rodzinna chorej
2018-06-24 00:51:08
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: -19
Ja jestem z rodziny ona jest chora ona przytyła przez chorobę a nie jedzenie ktoś tu myli pojęcia a w domu miała 1 dziecko nie 2 więc na tej stronie ktoś pomylił fakty a to dziecko ma kochającą rodzinę a tak w ogóle nie tyle się tylko przez jedzenie przez choroby też
~Rodzina chorej
2018-06-24 00:47:03
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: -20
Ja jestem z rodziny ona jest chora ona przytyła przez chorobę a nie jedzenie ktoś tu myli pojęcia a w domu miała 1 dziecko nie 2 więc na tej stronie ktoś pomylił fakty a to dziecko ma kochającą rodzinę
~bitrol
2018-06-21 11:23:56
z adresu IP: (77.252.xxx.xxx)
Ocena: -17
do ~zrx przestań pier.olic
~Świat Walki YT
2018-06-21 06:39:50
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 29
Ciężko mi znaleźć słowa, by to opisać...Zastanawiam się jak można się doprowadzić do takiego stanu ? To już nie było jedzenie w jej wykonaniu, ale tuczenie się, jak tuczy się świnie do uboju - na mięso...Jest to żałosne, smutne, straszne, bo myślę jak ona się opiekowała tymi dziećmi ? Mam nadzieję, że znajdą się właściwi ludzie, lekarze, którzy jej pomogą wyjść na prostą. Straż bardzo profesjonalna, jestem pełen podziwu i wielki szacunek dla Panów, jak i ratowników medycznych, a "somsiady", "somsiady" pewnie musiały jak zwykle "popaczeć", żeby potem móc plotkować całe lata o sytuacji...Straszne to jest, ludzkich odruchów i empatii coraz mniej, a nawet chyba w ogóle ich nie ma ? Pozdrawiam i życzę Pani zdrowia
~Wrocław w słoiku
2018-06-21 00:35:02
z adresu IP: (83.142.xxx.xxx)
Ocena: -21
Przykre. Mam nadzieję, że tej kobiecie uda się zrzucić nadwagę. Dla siebie. Dla dzieci. Dla zdrowia. Pani Redaktor, to nie Gaj, to Huby!
~skaurus
2018-06-20 21:07:27
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 33
Smutne jest to jak można sie doprowadzić do takiego stanu, jak maciora a nie człowiek.
~Kora
2018-06-20 20:40:42
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -28
Życzę tej Pani, aby udało się skutecznie jej pomóc.
~Gość
2018-06-20 19:01:11
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 19
Ciekawe kto ją karmil, skoro byly tylko dzieci. W lazience raczej tez nie miescila się. Nie wyobrazam sobie jej zycia. Moze teraz zmieni się. Pewnie chora, bo nie sądzę ze miała dosc pieniędzy, żeby to bylo z obzarstwa.
~Radio Hieny!!!
2018-06-20 18:06:56
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -26
Wy hieny informacyjne!!! RODO i godność tej Pani! Może jakiś prawnik pro publico bono wytoczy wam proces... Tfu!
~JanJanJan
2018-06-20 17:51:02
z adresu IP: (176.121.xxx.xxx)
Ocena: -23
Życzę tej pani dużo zdrowia. A sąsiedzi dlaczego się przeglądali? Chcieli pomóc?
~Czterokołowiec
2018-06-20 17:15:04
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: -18
To niesamowite jak ta straż się uprofesjonalniła. Miło sie patrzy. Chociaż nie wiem czy dałbym się w tej wannie opuścić.
~inny
2018-06-20 15:37:42
z adresu IP: (195.210.xxx.xxx)
Ocena: 13
troche jak w "co gryzie gilberta grape`a … smutne.